Судове рішення #1126003
Справа № 2-0-9/2007р

Справа № 2-0-9/2007р.

 

РІШЕННЯ

ІМ"ЯМ УКРАЇНИ

 

20 березня 2007 року                             Печенізький районний суд Харківської області

в складі: головуючого - судді   Іващенка Ю.П.

при секретарі -                                                  Ріпа І.В.

 

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Печеніги цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту приналежності правовстановлюючого документа зацікавлена особа : Управління Пенсійного Фонду України Печенізького району Харківської області

 

встановив:

 

ОСОБА_1 звернувся до суду з заявою про встановлення факту приналежності правовстановлюючого документа, посилаючись на те, що він народився ІНФОРМАЦІЯ_1 в с. Любимівка Кореневського району Курської області Росія в родині ОСОБА_2 та ОСОБА_3 (свідоцтво про народження серія НОМЕР_1,видане Любимівською сільською радою Кореневського району Курської області, Росія, актовий запис №18).

З 13.10.1981 року він працював в радгоспі "Мартівський" в Печенізькому районі Харківської області робітником. Саме в цьому радгоспі 15 жовтня 1981 року була видана трудова книжка на його ім'я, але при цьому було допущено невірність в запису його імені: замість "ОСОБА_1" записали як ІНФОРМАЦІЯ_2" (рос. мовою), на що він тоді не звернув уваги.

Отже, ім'я ІНФОРМАЦІЯ_2" (рос.мовою), вказане в його трудовій книжці, виданій 15 жовтня 1981 року не відповідає імені, вказаному в свідоцтві про його народження "ОСОБА_1" (рос. мовою).

Зараз він тяжко хворіє, йому призначили 1 групу інвалідності загального захворювання і він звернувся за державною пенсією, але в зв'язку з невідповідністю імені в документах йому відмовили.

Від встановлення факту приналежності трудової книжки залежить виникнення або припинення його особистих майнових прав, тому він просить суд встановити факт приналежності йому трудової книжки, виданої 15 жовтня 1981 року в радгоспі "Мартівський" на ім'я ОСОБА_1 (рос. мовою), ІНФОРМАЦІЯ_1. У судовому засіданні представник заявника позовні вимоги підтримав . Представник Печенізького районного управління Пенсійного Фонду України в судовому засіданні заяву підтримав, при цьому пояснив, що не заперечує проти задоволення заявлених вимог.

Вислухавши представника заявника, представника Печенізького районного управління Пенсійного Фонду України, свідків, дослідивши письмові матеріали справи, суд вважає, що заява підлягає задоволенню з наступних підстав.

Матеріалами справи встановлено, що згідно свідоцтва про народження НОМЕР_1.в Бюро РАГСу Любимівською сільради Кореневського району, Курської області, ОСОБА_1 (рос. мовою) народився ІНФОРМАЦІЯ_1.

 

2

Згідно паспорту громадянина України НОМЕР_2, виданого Печенізьким РВ УМВС У в Харківській області 01 лютого 2002 року,ОСОБА_1 народився ІНФОРМАЦІЯ_1 в с Любимівка Корнівського району, Курської області..

Трудова книжка видана 15 жовтня 1981 року в радгоспі "Мартівський" Печенізького району Харківської області на ім'я ОСОБА_1 (рос. мовою),ІНФОРМАЦІЯ_1.

Згідно виписки з акту огляду МСЕК до довідки серії ХАР - 06 № 012167 ОСОБА_1 призначена 1 група інвалідності загального захворювання. Свідки ОСОБА_4 та ОСОБА_5. підтвердили той факт, що ОСОБА_1 та ОСОБА_1(рос. мовою) одна людина, і що ОСОБА_1 працював в радгоспі "Мартівський".

Встановлення даного факту має для заявника юридичне значення, так як від цього залежить його право на отримання державної пенсії по інвалідності.

Керуючись ст.ст. 10,11,209,212,214,215ЦПК України, п.6 ст.256 ЦПК України, суд -

 

ВИРІШИВ:

 

Заяву ОСОБА_1 задовольнити.

Встановити факт приналежності ОСОБА_1 ,ІНФОРМАЦІЯ_1., трудової книжки, виданої 15 жовтня 1981 року в радгоспі "Мартівський" на ім'я ОСОБА_1 (рос. мовою), ІНФОРМАЦІЯ_1

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10 - денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація