Справа №2-501/2007 p.
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
Іменем України
03 квітня 2007 року Полтавський районний суд Полтавської області у складі:
головуючого судді Кіндяк І.С.
при секретарі Кошляк Н.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Полтаві справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
Позивачка звернувся до суду з позовом до відповідача про розірвання шлюбу, зазначаючи, що 21.06.2003 року з відповідачем зареєстрували шлюб, актовий запис № 3. Від даного шлюбу мають неповнолітню дитину ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає з позивачкою. Сімейно-шлюбні відносини фактично припинили рік назад, проживають окремо в зв'язку з постійними сварками та непорозуміннями з різних побутових причин. Спільне господарство не ведуть, спільного майна та майнового спору не мають. Відновлення шлюбних відносин не можливе. Позивачка просила позов задовольнити - шлюб розірвати, витрати по розірванню шлюбу покласти на відповідачка.
У судовому засіданні позивачка позов підтримала у повному обсязі, підтвердивши обставини викладені в позовній заяві. Подальше спільне життя і збереження сім'ї вважає неможливим, майнового спору немає, тому просила шлюб розірвати. Одночасно додала, що шлюб у неї другий, судові витрати просила покласти на відповідача.
Відповідач у судове засідання не з'явився, з невідомих суду причин, хоча був належним чином повідомлений, що не є перешкодою, для вирішення справи по суті. Відповідно до ст.224 ЦПК України вважає за можливе ухвалити рішення при заочному розгляді справи.
Суд , заслухавши пояснення позивачки, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню.
В судовому засіданні встановлено, що 21.06.2003 року сторони зареєстрували шлюб в Степненській сільській раді Полтавського району, актовий запис № 3 (а.с.4), від даного шлюбу мають неповнолітню дитину ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с.5).
Сімейно-шлюбні відносини припинили рік назад і сторони проживають окремо, спільне господарство не ведуть, спільного майна не мають, тому майнового спору між сторонами не має.
Враховуючи, що сторони до примирення не прагнуть, збереження сім'ї є неможливим, позов є обгрунтованим та підлягає задоволенню, шлюб підлягає розірванню з віднесенням витрат, пов'язаних з реєстрацією розірвання шлюбу, на відповідача.
На підставі викладене, керуючись ст.ст.10, 11, 209, 212, 214, 215, 224-226 ЦПК України, ст.ст.104, 105, 110 Сімейного Кодексу України, суд ,-
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_1 задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_2 таОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрований 21.06.2003 року в Степненській сільській раді Полтавського району, актовий запис № 3 - розірвати.
Витрати при отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАЦС покласти на відповідача ОСОБА_2в розмірі 34 грн., а ОСОБА_1від витрат звільнити.
Неповнолітню дитину після розірвання шлюбу залишити з ОСОБА_1.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Полтавської області через суд першої інстанції шляхом подачі заяви в 10-денний строк з дня проголошення рішення про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги з подачею її копії до апеляційного суду або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив за письмовою заявою відповідача протягом 10 днів з дня отримання його копії.
Суддя(підпис) ВІРНО: