Справа №2-3426
2009 рік
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
„22„ травня 2009 року Суддя Голосіївського районного суду м. Києва Іваненко Ю.Г., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів -
встановив:
Позивач звернувся до суду з позовом до відповідача про стягнення аліментів.
Ухвалою судді від 5.05.2009 року позов залишено без руху, та заявнику надано строк для усунення недоліків позову вказаних в ухвалі суду, саме: в позовній заяві відсутній підпис особи, яка подала позовну заяву.
Станом на 22.05.2009 року заявник не усунув недоліки позову.
Якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 119 і 120 цього Кодексу, сплатить суму судового збору, а також оплатить витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Інакше заява вважається неподаною і повертається позивачеві (ч. 2 ст.121 ЦПК України).
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 119-121 ЦПК України,
ухвалив:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів - вважати неподаною та повернути заявникові.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через Голосіївський районний суд м. Києва протягом п'ятнадцяти днів.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 294 ЦПК України, ухвала суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.