Справа № 3-2626/2010
ПОСТАНОВА
Ім’ям України
7 жовтня 2010 року м. Могилів-Подільський
Суддя Могилів-Подільського міськрайонного суду Вінницької області Капацин Л.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Могилів-Подільського МВ УМВС у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_2, Алтайський край, мешканкиАДРЕСА_1і, громадянки України, працюючої ПП «Агро-Божедар»
- за ст.205 КпАП України,
ВСТАНОВИЛА:
07.10.2010 року в с. Конева, Могилів-Подільського району при перевірці паспортних правил було встановлено, що гр. ОСОБА_1 не вжила заходів щодо своєчасної реєстрації гр. ОСОБА_2 ОСОБА_3, якого запросила в приватних справах та надала житло в с. Конева.
Своїми діями ОСОБА_1 вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ст. 205 КпАП України.
В судовому засіданні ОСОБА_1 вину свою за ст. 205 КпАП України визнала повністю, також вина ОСОБА_1 за цією статтею підтверджується матеріалами справи.
Заслухавши пояснення ОСОБА_1, дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку, що ОСОБА_1, необхідно визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 205 КпАП України.
Керуючись ст. ст. 205, 284 ч. 1 п. 1КпАП України, -
ПОСТАНОВИЛА:
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 205 КпАП України, і накласти на неї адміністративне стягнення у виді попередження.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Вінницької області напротязі 10 днів з дня її винесення.
Суддя: