У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
8 вересня 2010 року м. Київ
Суддя Верховного Суду України Данчук В.Г. розглянувши касаційну скаргу управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації на ухвалу Апеляційного суду міста Києва від 12 травня 2010 року у справі за позовом ОСОБА_1 до управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації, Київського міського центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат про зобов’язання вчинити певні дії,
в с т а н о в и в:
Постановою Дніпровського районного суду м. Києва від 1 лютого 2010 року, залишеною без змін ухвалою Апеляційного суду міста Києва від 12 травня 2010 року, позов задоволено. Зобов’язано управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації здійснити ОСОБА_1 перерахунок одноразової компенсації дружинам (дітям), які втратили годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи згідно зі ст. 48 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», виходячи з розміру мінімальної заробітної плати, встановленої Законом України на момент виплати – 14 липня 2009 року, з урахуванням здійснених виплат. Зобов’язано Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальний виплат виплатити ОСОБА_1 одноразову компенсацію на підставі здійсненого перерахунку, з урахуванням здійснених виплат.
У касаційній скарзі управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації просить скасувати зазначені судові рішення, посилаючись на невідповідність висновків судів обставинам справи, неправильне застосування норм матеріального права, порушення норм процесуального права.
У відкритті касаційного провадження у справі слід відмовити з таких підстав.
Відповідно до частини 3 статті 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені у ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.
Із змісту касаційної скарги, оскаржуваних судових рішень, доданих до скарги, вбачається, що наведені в скарзі доводи не дають підстав для висновків про те, що судові рішення ухвалені без додержання норм матеріального і процесуального права, а викладені у скарзі доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.
Керуючись п. 2 розділу XIII Закону України «Про судоустрій і статус суддів», п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України,
у х в а л и в:
Відмовити управлінню праці та соціального захисту населення Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації у відкритті касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації, Київського міського центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат про зобов’язання вчинити певні дії .
Копію ухвали та додані до скарги матеріали направити заявнику.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Верховного Суду України В.Г. Данчук