Справа № 3-1041/10р. .
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
07 жовтня 2010 року м. Берегово
Суддя Берегівського районного суду Закарпатської області Ільтьо І.І., розглянувши матеріали, що надійшли від Берегівської ОДПІ в Закарпатській області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця АДРЕСА_1, працюючого головним бухгалтером ТОВ «Паннонія –Техносервіс», громадянина України,
за ст. 163-1 ч.1 КУпАП,
в с т а н о в и в :
15 вересня 2010 року при перевірці Берегівською ОДПІ ТОВ «Паннонія –Техносервіс» встановлено неналежне ведення головним бухгалтером ОСОБА_1 податкового обліку, а саме в податковому розрахунку по збору за забруднення навколишнього природного середовища, поданого за –І півріччя 2010 року не вірно визначено фактичні обсяги забруднюючих речовин.
Даний факт підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення №33 серія КР№384461 від 15.09.2010 року, чим було порушено п. 6 Інструкції «про порядок обчислення та сплати збору за забруднення навколишнього середовища» затвердженого наказом ДПІ України.
Адмінправопорушник ОСОБА_1 в судовому засіданні свою вину визнав та зобов’язався належним чином вести податковий облік
Вважаю, що громадянин ОСОБА_1, своїми діями скоїв правопорушення передбачене ст. 163-1 ч.1 КпАП України, тобто порушення керівниками та іншими посадовими особами підприємств, організацій встановленого законом порядку ведення податкового обліку.
Керуючись ст. 163-1 ч.1, 283, п. 1 ст. 284 КпАП України.
п о с т а н о в и в :
Оштрафувати ОСОБА_1 на 85 ( вісімдесят п’ять ) гривень.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови через цей суд до апеляційного суду Закарпатської області.
СУДДЯ : ІЛЬТЬО І.І.