Судове рішення #11233348

                                                                                       

                                                                                                  Справа №  2-992/2010 р

                                      РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

   02 вересня 2010 року                                                                       м.Самбір

       

Самбірський міськрайонний суд Львівської області

у складі головуючого судді Пташинського І.А.

при секретарі Терлецькій І.В.

розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Самбір справу за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

встановив

 

Сторони перебувають у шлюбі із 21 серпня 2007 р., який зареєстрований у міському відділі РАЦС Львівського МРУЮ, за актовим записом № 2503. Від спільного життя подружжя має одну дитину: дочку – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження.

Позивачка звернулася із позовною заявою про розірвання шлюбу з ОСОБА_2 В підтвердження позовних вимог посилається на те, що подружнє життя склалося по різному, почали виникати непорозуміння, конфлікти, які провокував відповідач, безпричинно влаштовував вдома сварки, скандали, ображав нецензурними словами, принижував в сім’ї, не підтримують подружніх відносин. Просить позов задовольнити.

В судовому засіданні позивачка позов підтримала, посилаючись на обставини викладені в позовній заяві, примирення між ними не можливе,  вважає, що їх шлюб краще розірвати. Судовий збір при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу просить покласти на відповідача.

 Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не з’явився, хоч належним чином був повідомлений про час і місце слухання справи, про причини неявки суд не повідомив. Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст. 224 ЦПК України.

Судом встановлено що сторони перебувають в шлюбі, який зареєстрований 21 серпня 2007 р., у міському відділі РАЦС Львівського МРУЮ, за актовим записом № 2503 (свідоцтво про одруження НОМЕР_1).

          Від шлюбу сторони мають одну дитину: дочку – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження яка проживає спільно з позивачкою.

У відповідності до ст. 112 ч.2 Сімейного Кодексу України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

Із пояснень позивача та матеріалів справи вбачається, що між сторонами склалися неприязні відносини, вони втратили одне до одного почуття поваги та любові.  

Отже у судовому засіданні встановлено, що подальше спільне проживання та збереження сім’ї сторін стало не можливим, а тому шлюб слід розірвати.        

Неповнолітню дитину ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження слід залишити проживати спільно з мамою – ОСОБА_1.

Спору відносно спільного майна не має.

Судовий збір при розірванні шлюбу слід покласти на відповідача.

Керуючись ст. ст. 10, 11, 60, 209, 212, 214, 215, ЦПК України  та    ст. ст. 110,112 Сімейного Кодексу України суд, -

ВИРІШИВ :

Позов задовольнити.

    Розірвати шлюб між  ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2року народження та  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження, який зареєстрований  21 серпня 2007 р., у міському відділі РАЦС Львівського МРУЮ, за актовим записом № 2503 (свідоцтво про одруження НОМЕР_1).

Неповнолітню дитину ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження залишити проживати спільно з мамою – ОСОБА_1.

     Стягнути з ОСОБА_2 при реєстрації розірвання шлюбу в дохід держави 17 (сімнадцять) гривень судового збору звільнивши від сплати ОСОБА_1.

 Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, яка подається протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Позивачем може бути подано апеляційну скаргу на рішення суду протягом десяти днів з дня його проголошення.

Апеляційна скарга подається позивачем апеляційному суду Львівської області через Самбірський  міськрайонний суд Львівської області

Суддя                підпис

Згідно з оригіналом

Суддя                                     І.А.Пташинський                                            

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація