Судове рішення #11224835

                                Справа №2-1530/10 р.

                    Р І Ш Е Н Н Я

                       ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

5 липня 2010 року                                          м.Ізюм

  Ізюмський міськрайонний суд Харківської області

в складі: головуючого  судді – Герцова О.М.

при секретарі – Бобриш М.С.

за участю судового розпорядника  Величко І.Г.

розглянувши у попередньому судовому засіданні   в місті Ізюмі   справу  за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу -,  

                                   в с т а н о в и в:

         В червні 2010 року ОСОБА_2 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу .

         В обґрунтування своїх вимог посилається на те , що з 22 серпня 1992 року  перебуває у шлюбі з відповідачкою, який зареєстровано в Ізюмському РАГС. Від даного шлюбу ІНФОРМАЦІЯ_1 народився син ОСОБА_4, та ІНФОРМАЦІЯ_2  народився син ОСОБА_5.  Шлюбні стосунки припинені, в зв`язку з повним непорозумінням з відповідачем  з питань  сім`ї і шлюбу.

         Позивач у судовому засіданні підтвердив викладені обставини у позові, просив позов задовольнити.

         Відповідачка  ОСОБА_3 позов визнала у повному обсязі, просила шлюб розірвати.

         Безумовне визнання відповідачем позову не суперечить закону і не порушує права,  свободи чи інтереси інших осіб.

         Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні  попереднього судового засідання .

         Відповідно до ч.4 ст.130 ЦПК України при  визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку , встановленим ст..174 цього ж Кодексу . Згідно з ч.4 ст.174 ЦПК  у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову .

        Частиною 2 ст.112 Сімейного Кодексу України  передбачено, що суд  постановляє рішення  про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше сімейне життя  подружжя і збереження шлюбу  суперечило б інтересам одного з них .

        Враховуючи  те, що сторони  наполягають на розірванні шлюбу, можливість  збереження сім`ї втрачено, суд вважає, що  позовні вимоги  підлягають задоволенню.

        Керуючись ст..ст.130,174 ЦПК України, ч.2 ст..112 Сімейного Кодексу України,- суд  

                                       в и р і ш и в:

         Позовні вимоги ОСОБА_2 задовольнити.

         Шлюб зареєстрований 22 серпня 1992 року відділом ГАГС м.Ізюма Харківської області, актовий запис № 283, між ОСОБА_3 та ОСОБА_2 розірвати.

         Стягнути при  видачі свідоцтва про розірвання шлюбу державне мито в розмірі 17 гривень 00 копійок з ОСОБА_2, ОСОБА_3 від сплати  мита  звільнити .

         Рішення   може бути оскаржено в апеляційному порядку до   апеляційного суду Харківської області  через Ізюмський міськрайонний суд Харківської області шляхом подачі  в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.

Суддя :                                                                                                       О.М.Герцов

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація