Судове рішення #1121724
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ  

                                  83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

УХВАЛА 

ПРО  ПОРУШЕННЯ  ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

 

16.10.07 р.                                                                               Справа № 24/197          

 

Суддя господарського суду Донецької області : Ломовцева Н.В.

розглянувши матеріали справи за позовом Відкрите акціонерне товариство „Укртелеком” в особі Центру телекомунікаційних послуг Донецької філії ВАТ „Укртелеком” м. Донецьк

до відповідача Фізична особа-підприємець ОСОБА_1 м. Донецьк

про стягнення 918,34 грн.

ВСТАНОВИВ:

Позов подано з додержанням вимог, викладених в статтях 54-57 ГПК України і додані до нього матеріали є  достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду. Керуючись ст. ст. 61, 64, 65 ГПК України,

 

У Х В А Л И В:

      1. Прийняти   позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі

24/197.Судове засідання призначити на  24.10.07  року о 09:00  год., яке відбудеться у приміщенні суду,  кімната  № 314   

2. Зобов'язати позивача представити документи та учинити дії, вказаніу п.п. Переліку (дивись на звороті)  6; 23; 32; 35, докази пред'явлення вимог на оплату.

3. Зобов'язати відповідача представити документи та учинити дії, вказані у п.п. Переліку (дивись на звороті) 3; 6; 23; 32; 35.

 

Роз'яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до 1700,0 грн. (п.5 ст.83 Господарського процесуального кодексу України).

 

 

      

 

Суддя                                                                                                                                       

 

 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація