ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
=======================================================================
УХВАЛА
"29" серпня 2006 р. | Справа № 8/146/06 |
м. Миколаїв
Господарський суд Миколаївської області у складі судді Гриньової Т.В.,
при секретарі Сербіні К.Л.,
за участю представника позивача –Колісник О.В., дов. № 01-8/31 від 17.01.2006р.,
відповідач в судове засідання не з’явився,
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу
за позовом Миколаївського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, 54001, м. Миколаїв, вул. Нікольська, 46, під. 2,
до кооперативного підприємства агропромислова компанія “Березань”, 57400, Миколаївська область, с.м.т. Березанка, вул. Перемоги, 11,
про стягнення коштів у сумі 4715 грн. 22 коп., -
ВСТАНОВИВ:
Миколаївським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів (надалі - позивач) пред’явлено позов до кооперативного підприємства агропромислова компанія “Березань” (надалі - відповідач) про стягнення з останнього адміністративно-господарських санкцій у сумі 4715 грн. 22 коп. за нестворені у 2005 році робочі місця для інвалідів, а також коштів на погашення судових витрат.
Відповідач, належним чином повідомлений про дату, час і місце попереднього судового засідання, правом, передбаченим статтею 51 Кодексу адміністративного судочинства України (КАС України) щодо надання заперечень проти адміністративного позову не скористався.
Позивач заявою від 03.08.2006р. за № 03-634/977 відмовився від адміністративного позову повністю, у зв’язку із сплатою відповідачем суми позову у повному обсязі.
Сторонам відомі правові наслідки відмови від адміністративного позову (ч. 3 ст. 157 ГПК України).
Враховуючи, що відмова позивача від адміністративного позову не порушує чиї-небудь права, свободи або інтереси, закону не суперечить, її прийнято судом.
У разі відмови позивача від адміністративного позову під час підготовчого провадження, суд закриває провадження у справі на підставі ч. 2 ст. 112 та п. 2 ч. 1 ст. 157 КАС України.
Враховуючи викладене, провадження у справі слід закрити.
Керуючись ст. ст. 112, 157, 165 КАС України, господарський суд, -
УХВАЛИВ:
Прийняти відмову позивача від адміністративного позову.
Закрити провадження у справі.
Ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено КАС України, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано.
Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у встановлений строк, ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.
Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.
Суддя | Т.В.Гриньова |