Судове рішення #11205641

3-8436/10

П О С Т А Н О В А

м. Ужгород                                                                                      30.09.2010 р.

Суддя Ужгородського міськрайонного суду Малюк В.М. розглянувши матеріали                  про адміністративне порушення ПДР за протоколом інспектора ДПС ДАІ відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає за адресою АДРЕСА_1, за ст. 124 КпАП України, -

В С Т А Н О В И В :

24.09.2010 року, о 14 год. 30 хв. ОСОБА_1, на наб. Слов’янській в м. Ужгород, керуючи автомобілем марки «ВАЗ 21041», д/н НОМЕР_1, не вибрав безпечну швидкість та при виникненні небезпеки не вжив заходів для зменшення швидкості, внаслідок чого допустив зіткнення з огорожею, чим порушив п.12.1, 12.3 ПДР України.

ОСОБА_1 свою вину визнав повністю.

 

Вина правопорушника підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення за №089090 від 24.09.2010 р., схемою дорожньо-транспортної пригоди                   від 24.09.2010 року та наявними в матеріалах справи поясненнями ОСОБА_1

Заслухавши пояснення ОСОБА_1, дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку про наявність в діях ОСОБА_1 ознак складу правопорушення передбаченого ст. 124 КпАП України.

При призначенні адміністративного стягнення суддя виходить із змісту ст.33 КпАП України і враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують та обтяжують відповідальність зокрема те, що  ОСОБА_1 свою вину у вчиненні правопорушення визнав повністю.

Враховуючи вищенаведене, приходжу до висновку, що на ОСОБА_1 слід накласти адміністративне стягнення, що передбачене санкцією ст. 124 КпАП України у вигляді штрафу, не позбавляючи останнього прав на керування транспортними засобами.

Керуючись ст. 124, ст.ст.  283-284,287,291,294 КпАП України, -

П О С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні правопорушення передбаченого ст.124 КпАП України та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 340 грн.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Закарпатської області через Ужгородський міськрайонний суд протягом  десяти днів з дня її винесення.

Суддя                                                                                     Малюк В.М.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація