Судове рішення #11200272

                                                                                                          Справа № 2-504/10

Р І Ш Е Н Н Я

Іменем України

27 вересня 2010 рік                            м. Камінь-Каширський

Камінь-Каширський районний суд Волинської області в складі: головуючого – судді Гордійчука В.М.,

за участю секретаря Мельник Л.Я.,

позивача ОСОБА_1,

представника позивача ОСОБА_2,

відповідачки ОСОБА_3,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Камені-Каширському справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу,

   

в с т а н о в и в:

    Сторони 20 травня 1995 року зареєстрували шлюб.

    Від даного шлюбу ІНФОРМАЦІЯ_1 народилася дочка ОСОБА_4 та ІНФОРМАЦІЯ_2 – син ОСОБА_5.

    13 вересня 2010 року позивач звернувся до суду з позовом про розірвання шлюбу.

    На обґрунтування позовних вимог зазначив, що спільне життя з відповідачкою не склалося через неодноразові зради останньої. На даний час ОСОБА_3 проживає з іншим чоловіком та має на меті укласти з ним шлюб.

    Вважає, що сім’я розпалася і збереження її неможливе.

    У судовому засіданні позивач та його представник позовні вимоги підтримали повністю, наполягають на розірванні шлюбу.

    Відповідачка згідна на розлучення.

    Заслухавши пояснення сторін, дослідивши наявні у справі докази, суд приходить до висновку, що позов підлягає до задоволення.

    Судом установлено, що сторони з 20 травня 1995 року перебувають в зареєстрованому шлюбі, що стверджено свідоцтвом про укладення шлюбу (а.с. 8).

Від даного шлюбу ІНФОРМАЦІЯ_1 народилася дочка ОСОБА_4 (а.с. 9) та ІНФОРМАЦІЯ_2 – син ОСОБА_5 (а.с. 10).

Згідно ст. 105 ч. 3 СК України шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду.

Позивач має право на звернення до суду із позовом про розірвання шлюбу.

В судовому засіданні встановлено, що відповідачка проживає з іншим чоловіком, сторони припинили шлюбні відносини, подружніх стосунків не підтримують.

Стосунки, що склалися між сторонами на даний час, дають підстави суду для розірвання шлюбу, оскільки збереження його суперечить інтересам позивача і це має істотне значення.

Суд, згідно ст. 113 СК України, після розлучення позивачці залишає прізвище ОСОБА_3, оскільки всі її документи виготовлені на це прізвище.

Задовольняючи позов, суд не стягує з відповідачки понесені позивачем судові витрати, оскільки останній на цьому не наполягає.

    Керуючись ст. ст. 10, 11, 60, 209, 212-215, 218 ЦПК України, ст. ст. 105, 110, 112, 113 СК України, суд, -

в и р і ш и в:

    Позов задовольнити повністю.

    Шлюб укладений між ОСОБА_1 та ОСОБА_3 20 травня 1995 року Ратнівським районним відділом реєстрації актів громадянського стану Волинської області, актовий запис № 26, - розірвати.

    Після розірвання шлюбу ОСОБА_3 залишити прізвище ОСОБА_3.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Волинської області через Камінь-Каширський районний суд шляхом подачі в 10-ти денний строк з дня його проголошення апеляційних скарг.

Головуючий - підпис

Оригіналу відповідає

Суддя Камінь-Каширського

районного  суду                                                                        В.М. Гордійчук

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація