Судове рішення #11185060

                                                                                                   Справа № 2-10842/10                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

 

14 червня 2010 року Московський районний суд м. Харкова у складі:

головуючого – Скотаря А.Ю.; при секретарі – Котула Н.С.;

розглянувши в попередньому судовому засіданні в м. Харкові цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -      

ВСТАНОВИВ:

 ОСОБА_1 звернулась до суду з позовною заявою в якій зазначила, що шлюб з відповідачем зареєстрований відділом РАЦС Московського районного управління юстиції м. Харкова 25.06.2005, про що є актовий запис № 542. Від шлюбу мають малолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 Шлюбні відносини припиненні в лютому 2010 року через неповагу та грубість з боку чоловіка. З того часу проживають окремо, спільного господарства не ведуть. Примирення вважає неможливим та просить задовольнити її позов і розірвати шлюб, а витрати по справі покласти на відповідача.

Позивачка в суді підтримала позов, відповідач позовні вимоги визнав.

Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

Відповідно до ч. 4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 цього Кодексу. Згідно з ч. 4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Судом встановлено, що сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі з 2005 року, шлюбні відносини фактично припинені в лютому 2010 року, спільного господарства не ведуть, спору щодо поділу майна та визначення місця проживання дитини на теперішній час не мають. Збереження шлюбу є неможливим, недоцільним і таким що суперечить інтересам сторін.

Суд дійшов до висновку, що позов обґрунтований і підлягає задоволенню.

Керуючись ст. ст. 110, 112 Сімейного Кодексу України, -

ВИРІШИВ:

Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований відділом РАЦС Московського районного управління юстиції м. Харкова 25.06.2005 згідно актового запису № 542 розірвати.  

Державне мито у розмірі 17 гривень стягнути з відповідача, позивачку від сплати державного мита звільнити.

Рішення може бути оскаржене в апеляційний суд Харківської області через Московський районний суд м. Харкова протягом двадцяти днів після подання заяви про оскарження рішення.

Заява про апеляційне оскарження рішення може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Суддя                                                                                                                          А.Ю. Скотар

   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація