Справа: №22ц-3203/10 Категорія: 79
Головуючий у І-ій інстанції: Вотьканич В.А.
Доповідач: Дроботя В.В.
УХВАЛА
3 серпня 2010 року м. Ужгород
Колегія суддів палати з цивільних справ апеляційного суду Закарпатської області в складі:
Головуючого – Дроботі В.В.,
суддів – Власова С.О., Фазикош Г.В.,
при секретарі - Добра М.В.
з участю представника позивача – ОСОБА_2,
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за апеляційною скаргою представника позивача ОСОБА_2 на ухвалу Воловецького районного суду від 16 червня 2010 року,
в с т а н о в и л а:
Зазначеною ухвалою провадження в цивільній справі за позовом ОСОБА_3 до Жденіївської селищної ради про скасування рішення та зобов’язання вчинити певні дії закрито.
В апеляційній скарзі представник позивача просить ухвалу скасувати, надіславши матеріали на новий розгляд до того ж суду . Вказує на те, що вимоги, заявлені ОСОБА_3, не підлягають вирішенню в порядку адміністративного судочинства, адже вони є спором про право цивільне.
Колегія вважає, що скарга до задоволення не підлягає з таких підстав.
Є доведеним, що ОСОБА_3 пред’явила позов про визнання незаконним та скасування рішення органу місцевого самоврядування щодо передачі землі у власність.
(а.с. 4-6, 10)
Суд першої інстанції обґрунтовано закрив провадження у даній справі цивільній справі, пославшись на рішення Конституційного суду України №10- рп/2010 від 1 квітня 2010 року, згідно якого земельні спори фізичних осіб з органом місцевого самоврядування, як суб’єктом владних повноважень, належать до юрисдикції адміністративних судів.
Доводи скарги до уваги прийняті бути не можуть.
Відповідно до ч.3 ст.150 Конституції України рішення КС України обов’язковими до виконання на території України, тому суд загальної юрисдикції вірно застосував зазначене вище рішення органу конституційної юрисдикції в України.
Керуючись ст.ст.307, 312 ЦПК України, колегія суддів,-
У Х В А Л И Л А:
Апеляційну скаргу представника позивача ОСОБА_2 – відхилити.
Ухвалу Воловецького районного суду від 16 червня 2010 року залишити без змін.
Ухвала набирає законної сили після її проголошення, але може бути оскаржена до Верховного Суду України протягом 20 днів шляхом подачі скарги безпосередньо до суду касаційної інстанції.
Головуючий: (підпис)
Судді: (підписи)
Згідно з оригіналом :
Суддя апеляційного суду
Закарпатської області В.В. Дроботя