Справа № 2-5213/ 10/ /11
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
21 вересня 2010 року Київський районний суд м. Харкова у складі:
головуючого – судді Попрас В.О.,
при секретарі - Бутиріної О.В.,
розглянувши у попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
В С Т А Н О В И В :
Позивачка звернулася до суду з позовною заявою до ОСОБА_2, в якій зазначає, що 08.07.2000 р. між нею і відповідачем був укладений шлюб. Від шлюбу мають дочку ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_3. Оскільки спільне життя с відповідачем не склалося, вони припинили шлюбні відносини в січні 2008р., проживають окремо, подальше збереження шлюбу не можливе, просить розірвати шлюб між ними. Після розірвання шлюбу просить залишити їй прізвище «ОСОБА_2».
У попередньому судовому засіданні позивачка позов підтримала, відповідач подав до суду нотаріально завірену заяву, в якій зазначено, що він на розірвання шлюбу згодний, просить слухати справу в його відсутність.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.
Відповідно до ч.4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 ЦПК України, згідно якої у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
Судовим засіданням встановлено, що 08.07.2000 р. сторони зареєстрували шлюб. Від шлюбу мають дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3. Сімейні відношення припиненні в січні 2008р., шлюб існує формально, збереження сім’ї не можливо.
Таким чином, визнання відповідачем пред’явленого позову не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб, тому приймаючи до уваги викладене, суд вважає, що підстави, на які посилається позивачка, наполягаючи на розірванні шлюбу, є обґрунтованими, збереження сім’ї не можливо, шлюб фактично розпався та існує формально, тому позов підлягає задоволенню.
Керуючись ст. ст. 10, 11, 60, 212, 213, 215 ЦПК України, ст. ст. 110, 112 Сімейного Кодексу України, суд -
В И Р І Ш И В :
Позов задовольнити.
Шлюб, зареєстрований 08.07.2000 р. в Валуйському відділі ЗАГС Белгородської області, актовий запис № 92, між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, розірвати.
Після розірвання шлюбу ОСОБА_1 залишити прізвище «ОСОБА_2».
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
СУДДЯ