2-6330/10
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
22 вересня 2010 року Дзержинський міський суд Донецької області
у складі : судді Нємиш Н.В.
при секретарі Андрієвій Т.О.
розглянувши у попередньому судовому засіданні в залі суду м. Дзержинська цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
В С Т А Н О В И В :
21.07.2010 року ОСОБА_1 звернулась до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
На доведеність позовних вимог позивачка зазначила, що 23.02.2008 року зареєструвала шлюб з відповідачем. Від шлюбу мають неповнолітню дитину: доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Сумісне життя не склалося через різні погляди на життя. Шлюбні відносини припинені, сумісне господарство не ведеться. Позивачка вважає, що сім`я розпалася остаточно і відновити її не можна.
До судового засідання позивачка не з’явилась, надала заяву про розгляд справи за її відсутністю, позов підтримала повністю, прізвище після розірвання шлюбу змінювати не бажає.
Відповідач до судового засідання не з’явився, надав заяву про розгляд справи за його відсутністю, з позовом згодний, не заперечував проти розірвання шлюбу.
Вислухавши пояснення сторін, дослідивши наявні в матеріалах справи докази, суд в судовому засіданні встановив, що сторони перебувають в шлюбі, зареєстрованому 23.02.2008 року виконкомом Новгородської селищної ради міста Дзержинська Донецької області, актовий запис № 5 (а.с.6). Від шлюбу мають неповнолітню дитину: доньку ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с.5). Наміру поновлювати шлюбні відносини сторони не мають, спору про поділ майна не виникає.
Суд вважає, що вищевикладене дає підстави для висновку про неможливість подальшого спільного проживання сторін по справі, як подружжя, та вказує на те, що збереження їхньої сім’ї стало неможливим.
Судом встановлено, що позивачка бажає залишити прізвище, яке вона отримала після державної реєстрації шлюбу.
Згідно з ч. 2 ст. 112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
За ч.8 ст.235 ЦПК України у рішенні про розірвання шлюбу зазначається про вибір прізвища тим з подружжя, який змінив прізвище під час державної реєстрації шлюбу, що розривається.
Враховуючи викладене, позов позивачки підлягає задоволенню.
Керуючись ст.ст. 10,11,60,212,235 ч.8, ЦПК України, ст.ст. 110-112 Сімейного Кодексу України, суд
В И Р І Ш И В :
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу задовольнити.
Шлюб, між ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, та ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрований 23 лютого 2008 року виконкомом Новгородської селищної Ради міста Дзержинська Донецької області, актовий запис № 5 , розірвати.
ОСОБА_1 залишити прізвище «ОСОБА_1».
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення .
Суддя :