Судове рішення #11173266

                                                                                                                         Справа № 3-1678/10

П  О  С  Т  А  Н  О  В  А

       20.08.2010р. суддя Жовківського районного суду Львівської області Мікула В.Є.  розглянувши матеріали які надійшли від ВДАІ Жовківського району Львівської області  про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, народився і проживає: АДРЕСА_1, не працює

- за ст.130 ч.1  Кодексу України про адміністративні правопорушення

В  С  Т  А  Н  О  В  И  В  :

        13.07.2010 року ОСОБА_1 в м.Львові по пр. Свободи о 04.00 год. керував автомобілем марки Мерседес-350, р.н. НОМЕР_1,  з явними ознаками алкогольного сп»яніння ( запах алкоголю з порожнини рота, почервоніння очей, тремтіння рук). Від проходження медичного свідчення відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного сп»яніння відмовився, чим порушив  ПДР.

        Правопорушник в судовому  засіданні свою вину у вчиненні правопорушення визнав повністю.Розкаявся у вчиненому.

        В діях правопорушника вбачається склад адмінправопорушення передбаченого ст.130ч.1 КпАП України.

        Факт вчинення правопорушення стверджується протоколом про адмінправопорушення ВС № 208453 та поясненнями в ньому правопорушника, в яких він зокрема визнає факт керування автомобілем в стані алкогольного сп»яніння. Від проходження медичного свідчення відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного сп»яніння відмовився.                        

        Обираючи вид та міру стягнення правопорушнику суддя враховує характер скоєного правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, майновий стан порушника, а також обставини, що пом»якшують та обтяжують відповідальність порушника

       Розкаяння правопорушника є обставиною, що пом»якшує відповідальність порушника.

       Обставин, які б обтяжували відповідальність правопорушника судом не встановлено.

       Вважаю, з врахуванням вище перелічених обставин, що до правопорушника слід застосувати адмінстягнення у вигляді штрафу.

         Керуючись ст.ст. 130 ч.1, 280, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення

П  О  С  Т  А  Н  О  В  И  В  :

     ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ст.130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та піддати адміністративному стягненню у виді штрафу в сумі 2 550 ( Дві тисячі п»ятсот п»ятдесят) гривень.

      Строк пред»явлення виконавчого документу до виконання – 3 місяці.

      Постанова судді у справах про адміністративні правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого ст.. 32 КУпАП.

     Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адмінвідповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови.

    Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду Львівської області через Жовківський районний суд Львівської області.    

    Штраф має бути сплачений порушником не пізніше як через 15 днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а вразі оскарження або опротестування такої постанови – не пізніше як через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.

    У разі несплати правопорушником штрафу у цей строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання правопорушника, роботи або місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.

   

     

       Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація