Справа № 2-а-974/2010 року ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
9 червня 2010 року Ізюмський міськрайонний суд Харківської області
у складі: головуючого судді Герцова О.М.
за участю секретаря Бобриш М.С.
судового розпорядника Гребенюк О.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Ізюмі адміністративну справу за позовом ОСОБА_2 до ІДПС взводу ДПС м. Ізюма в Харківській області Черненка Михайла Леонідовича про скасування постанови про адміністративне правопорушення,-
встановив:
ОСОБА_2 звернувся до суду з адміністративним позовом до ІДПС взводу ДПС м. Ізюма в Харківській області Черненка Михайла Леонідовича про скасування постанови про адміністративне правопорушення, посилаючись на те, що постановою відповідача від 4 травня 2010 року він був притягнений до адміністративної відповідальності по ст.. 122 ч.1 КУпАП внаслідок чого накладено штраф в розмірі 255 грн. У постанові інспектор зазначає, що ОСОБА_2, керуючи автомобілем ВАЗ 2102 облік 2106 д/з НОМЕР_1, перевищив швидкість руху, чим порушив п. 12.9 ПДР України.
Позивач ОСОБА_2 у позові та судовому засіданні пояснив, що з постановою не згоден, з його боку ніякого порушення не було, обставини у постанові є надуманими і не відповідають фактичним обставинами, а саме: співробітником міліції було показано прилад Беркут» №0601068, який не обладнаний функцією фото- і кінозйомки, відеозапису, працюючих в автоматичному режимі.
Відповідач в судове засідання не з`явився, про час розгляду справи повідомлений належним чином про що є розписки у матеріалах справи ( а.с.9, а.с.15), надав до суду заяву про розгляд справи без його участі, а також повідомив, що позов не визнає. Жодних доказів чи пояснень відносно справи відповідач Черненко М.Л. до суду не надав.
Суд, вислухавши позивача, вивчивши матеріали справи вважає, що позов підлягає задоволенню.
Постановою АХ №166317 від 04.05.2010 року ОСОБА_2 був притягнутий до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.122 КУпАП за перевищення швидкості руху.
Згідно ст..256 КУпАП в протоколі про адміністративне правопорушення вказується прізвище, адреса свідків.
В проколі АХ №208075 від 04.05.2010року відповідач належним чином не зафіксував вчиненого правопорушення: не зазначив свідків, їх пояснення.
Доказів правомірності своїх дій відповідач не надав.
Керуючись ст..10,11,12,18,158,159,160,161,163 КАС України, ст..59 Конституції України, ст..122, 256, 277 КУпАП, суд
постановив:
Постанову АХ №166317 від 4 травня 2010 року винесену ІДПС взводу ДПС м.Ізюма в Харківській області Черненком Михайлом Леонідовичем про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст..122 КУпАП ОСОБА_2 в вигляді штрафу на користь держави в розмірі 255 грн. скасувати.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Ізюмский міськрайонний суд шляхом подачі в 10- денний строк з дня проголошення постанови заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги або в порядку ч. 5 ст. 186 КАС України.
Суддя: підпис. Вірно.
Суддя:
Помічник судді:
- Номер:
- Опис:
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-974/2010
- Суд: Снігурівський районний суд Миколаївської області
- Суддя: Герцов Олександр Миколайович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 31.10.2017
- Дата етапу: 31.10.2017
- Номер: 2-а-974/2010
- Опис:
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-974/2010
- Суд: Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області
- Суддя: Герцов Олександр Миколайович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 08.12.2010
- Дата етапу: 08.12.2010