Судове рішення #11173124

                                                                                                                         Справа № 3-1675/10

П  О  С  Т  А  Н  О  В  А

       20.08.2010 р. суддя Жовківського районного суду Львівської області Мікула В.Є.  розглянувши матеріали які надійшли від ВДАІ Жовківського району Львівської області  про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, народився і проживає: АДРЕСА_1, не працює

- за ст.130 ч.1  Кодексу України про адміністративні правопорушення

В  С  Т  А  Н  О  В  И  В  :

        ОСОБА_1 22.07.2010 року о 02.20 год. на автодорозі Львів-Рава-Руська в м. Жовква керував автомобілем марки ВАЗ 21011, р.н. НОМЕР_1, в стані алкогольного сп”яніння, для встановлення факту вживання алкоголю використовувалась індикаторна трубка «Контроль тверезості», чим порушив п.2.9.а ПДР.

        Правопорушник в судовому засіданні свою вину у вчиненні правопорушення визнав повністю. Розкаявся у вчиненому.

        В діях правопорушника вбачається склад адмінправопорушення передбаченого ст.130ч.1 КпАП України.

        Факт вчинення правопорушення стверджується протоколом про адмінправопорушення ВС1 № 033301 та поясненнями в ньому правопорушника, в яких він зокрема визнає факт керування автомобілем в стані алкогольного сп»яніння, а також протоколом проведення огляду на стан сп»яніння з якого вбачається, що результатами огляду особи на стан сп»яніння із застосуванням трубки «Контроль тверезості» - позитивна проба. З результатами огляду правопорушник  згідний про, що свідчить його особистий підпис.                              

        Обираючи вид та міру стягнення правопорушнику суддя враховує характер скоєного правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, майновий стан порушника, а також обставини, що пом»якшують та обтяжують відповідальність порушника.

        Як обставину, що пом»якшує відповідальність правопорушника враховую те, що він розкаявся у вчиненому.

       Обставин, які б обтяжували відповідальність правопорушника судом не встановлено.

        Тому вважаю, з врахуванням вище перелічених обставин, що до правопорушника слід застосувати адмінстягнення у вигляді громадських робіт.

         Керуючись ст.ст. 13, 130 ч.1, 280, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення

П  О  С  Т  А  Н  О  В  И  В  :

     ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ст.130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та піддати адміністративному стягненню у виді громадських робіт строком 40 (сорок) годин.

      Строк пред»явлення виконавчого документу до виконання – 3 місяці.

      Постанова судді у справах про адміністративні правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого ст.. 32 КУпАП.

     Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адмінвідповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови.

    Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду Львівської області через Жовківський районний суд Львівської області.

   

     СУДДЯ:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація