Судове рішення #11171235

                                                                                                               

                                                                                                                Справа № 2-о-46/10

                                                                                                                   

                   

                      Р І Ш Е Н Н Я

І  М  Е  Н  Е  М    У  К  Р  А  Ї  Н  И

       28 вересня 2010 року                                                                                м. Перечин

Перечинський районний суд Закарпатської області в складі :

      головуючого - судді Ганька І.І.,

      при секретарі – Данилевич Н.І.,

      з участю заявнииі – ОСОБА_1,

      заінтересованої особи — ОСОБА_2,

             

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Перечин цивільну справу за заявою ОСОБА_1, заінтересовані особи — ОСОБА_3, ОСОБА_2, відділ РАЦСу Перечинського районного управління юстиції Закарпатської області,   про надання права на шлюб,-

В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою про надання їй права на шлюб. Свої вимоги мотивує тим, що тривалий час зустрічається з ОСОБА_2 та має намір вступити з ним у шлюб.  У них гарні відносини, люблять та поважають одне одного. На даний час вона є вагітна 26-27 тижнів, тому просить суд надати їй право на шлюб з ОСОБА_2

У судовому засіданні заявниця ОСОБА_1 заявлені вимоги підтримала повністю та просила їх задовольнити, посилаючись на обставини  викладені в заяві.

ОСОБА_2 заявниці, ОСОБА_3, у судове засідання не з”явилася, однак подала заяву, в якій просить справу розглянути у її відсутності та вимоги заяви задовольнити.

ОСОБА_2 у судовому засіданні заяву підтримав повністю та просив її задовольнити, оскільки  має намір одружитися з ОСОБА_1

Начальник відділу РАЦСу Перечинського районного управління юстиції подала до суду заяву, в якій просить справу розглянути без її участі, проти задоволення заяви не заперечує.

Заслухавши учасників процесу, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що заява підлягає задоволенню  з таких підстав.

У судовому засіданні встановлено, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, має намір зареєструвати шлюб з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, однак на даний час вона не досягла сімнадцятирічного віку, що стверджується  свідоцтвом про народження серії НОМЕР_1, виданим  19 серпня 2010 року відділом реєстрації актів цивільного стану Перечинського районного управління юстиції Закарпатської області (а. с. 5).

Також встановлено, що ОСОБА_1 є вагітною, що стверджується довідкою лікаря від 09 вересня 2010 року (а. с. 7).

Відповідно до ч. 2 ст. 23 СК України за заявою особи, яка досягла чотирнадцяти років, за рішенням суду їй може бути надано право на шлюб, якщо буде встановлено, що це відповідає її інтересам.

Таким чином, зібрані у справі докази та їх належна оцінка вказують на наявність підстав для надання неповнолітній ОСОБА_1 права на шлюб, що відповдатиме її інтересам.

Керуючись  ст. ст. 22, 23 СК України, ст. ст. 174 ч. 4, 212-215, 218, 234 ЦПК України, суд,-

        В И Р І Ш И В :

Заяву ОСОБА_1, заінтересовані особи — ОСОБА_3, ОСОБА_2, відділ РАЦСу Перечинського районного управління юстиції Закарпатської області,   про надання права на шлюб — задовольнити .

Надати право на шлюб ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання  апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Закарпатської області через суд першої інстанції шляхом подачі в десятиденний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Головуючий:                                                                                   Ганько І.І.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація