№ 3-1660/10
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 серпня 2010 року суддя Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області Новік Л.М., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов з Синельниківського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області стосовно :
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1
про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.160 КУпАП ,-
В С Т А Н О В И Л А :
В Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області надійшов адміністративний матеріал про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.160 КУпАП.
З протоколу про адміністративне правопорушення ДН №091284 слідує, що 09.08.2010 року о 12-00 год. гр.ОСОБА_1 здійснював торгівлю овочами у невстановленому місці в напроти будинку АДРЕСА_2.
Суд, ознайомившись з матеріалами справи про адміністративне правопорушення, з поясненнями ОСОБА_1, вважає, що в його діях є склад правопорушення, передбаченого ч.1 ст.160 КУпАП, а саме: торгівля з рук у невстановлених місцях.
При призначенні адміністративного стягнення суд , з урахуванням обставин справи та особи правопорушника, вважає за необхідне накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави.
Керуючись ч.1 ст.160 КУпАП , суддя, -
П О С Т А Н О В И Л А :
Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.160 КУпАП.
Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 17 (сімнадцять) гривень без конфіскації предмета торгівлі.
На постанову може бути подано апеляційну скаргу, внесено протест прокурора до апеляційного суду Дніпропетровської області через Синельниківський міськрайонний суд протягом 10 днів з дня винесення постанови.
Суддя Синельниківського
міськрайонного суду Л.М.Новік
Постанова набрала чинності ___________________ 2010 року
Строк пред’явлення постанови до виконання протягом 3-х місяців
Суддя Л.М.Новік