Судове рішення #11162442

                                            №3-875/10

П О С Т А Н О В А

    29 вересня 2010 року                               с. Кринички.

    Суддя Криничанського районного суду  Дніпропетровської області     Берелет В.В., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, що надійшла з Криничанського РВ ГУМВС України в  Дніпропетровській області  відносно:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, не працюючого, проживаючого АДРЕСА_1.

за ч. 1 ст. 173-2 КпАП України,-

В С Т А Н О В И В :

    У відношенні ОСОБА_1 складено адміністративний протокол про те, що  він 17 серпня 2010 року  о 22.00 годині в  АДРЕСА_1 вчинив психологічне насильство відносно своєї співмешканки.

    У відповідності до ст. 256 КУпАП у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце складення протоколу, посада, прізвище, ім’я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу порушника; місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення порушника; інші відомості, необхідні для вирішення справи.

09 вересня 2010 року судом винесена постанова, в якій зазначено, що викладена суть правопорушення у протоколі не відповідає зазначеній у протоколі статті, за якою правопорушник притягується до адміністративної відповідальності, у зв’язку з чим адміністративна справа була направлена для належного оформлення до Криничанського РВ ГУМВС України в  Дніпропетровській області.

23 вересня 2010 року   дана справа повторно  повернулася до суду без виконання зазначених недоліків.

На підставі викладеного, керуючись  ст.. 256 КУпАП суд,-

П О С Т А Н О В И В  :

Адміністративну справу №-875\10 у відношенні ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП повернути начальнику Криничанського РВ ГУМВС України в  Дніпропетровській області   для належного оформлення.

Постанова  може бути оскаржена через Криничанський районний суд до апеляційного суду Дніпропетровської області протягом 10 днів з дня її винесення.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація