№ 3-2017/10
ПОСТАНОВА
8 вересня 2010 року Суддя Калинівського районного суду Вінницької області Каращук О.Г.
розглянувши матеріали, що надійшли від Калинівського РВ ГУМВС
про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина Росії, жителя АДРЕСА_1, пенсіонера ,
за ст.203 ч.1 КУпАП,
ВСТАНОВИВ:
08 . 09.2010 року о 12 год. в м.Калинівка виявлено громадянина Росії ОСОБА_1, який порушив терміни перебування на території України.
Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст.203 ч.1 КУпАП.
Свою вину ОСОБА_1 визнав, у вчиненому розкаюється .
Враховуючи, що ОСОБА_1 вину визнає, вперше притягується до адміністративної відповідальності, пенсіонер, знаходиться в скрутному матеріальному становищі, а також враховуючи малозначність вчиненого правопорушення, вважаю за можливе застосувати до нього ст.22 КУпАП, звільнивши його від адміністративної відповідальності.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст.203 ч.1, 22 КУпАП ,
ПОСТАНОВИВ:
Звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності за ст.203 ч.1 КУпАП в зв’язку з малозначністю вчиненого правопорушення, обмежившись усним зауваженням. Справу провадженням закрити.
Постанова може бути оскарженою до апеляційного суду Вінницької області протягом 10 днів після проголошення.
СУДДЯ:
Ў