Справа № 2-о-127\10
Р І Ш Е Н Н Я
іменем України
16 червня 2010 р. м. Краснодон
Краснодонський міськрайонний суд Луганської області у складі головуючого судді - Баличевої М.Б., при секретарі Олєйнікової Г.Г., за участю - зацікавленої особи Управління Пенсійного Фонду України м. Краснодон в Луганській області, розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту належності документу,-
В С Т А Н О В И В :
Заявник звернувся до суду із заявою,що ним було уточнено, у якій просить суд встановити факт приналежності йому трудової книжки, диплому про закінчення Шемахінського медичного училища, військового квитка НОМЕР_1 від 01.04.1980 р. та вважати правильним запис у цих документах – як «ОСОБА_1». В обґрунтування своїх вимог зазначив, що в його трудовій книжці було помилково зазначено ім»я «ОСОБА_2» та по батькові «ІНФОРМАЦІЯ_2» замість «ОСОБА_1» та у дипломі НОМЕР_2 від 11.05.1969 р. про закінчення Шемахінського медичного училища, де також помилково вказано «ОСОБА_2» замість «ОСОБА_1», як вказано в паспорті заявника, у військовому квитку також невірно зазначено, а саме: «ОСОБА_1». В теперішній час позивач має намір оформлювати пенсію, однак, через неправильно записані ім»я та по батькові він це зробити не може, самостійно виправити помилку він також не може, свідоцтво про народження його не збереглось. Тому заявник звернувся до суду з вимогою про встановлення факту належності йому документів.
В судове засідання заявник не з”явився, надав письмову заяву в якій свої вимоги підтримав, просив розглянути справу без його участі.
Представник зацікавленої особи – Пенсійного Фонду України в м. Краснодон Луганської області також в судове засідання не з”явився, надав письмову заяву, в якій проти задоволення вимог заявника не заперечує, просив розглянути справу за його відсутність та прийняти рішення на розсуд суду.
Дослідивши матеріали справи, суд прийшов до наступного.
З копії паспорта, виданого на ім»я заявника, вбачається, що його ім»я, прізвище та по батькові є - ОСОБА_1.
В 1969 р. на ім»я заявника була видана трудова книжка, однак, в ній було помилково вказані прізвище як «ОСОБА_1», ім»я «ОСОБА_1» замість «ОСОБА_2», по батькові «ІНФОРМАЦІЯ_3.» замість «ІНФОРМАЦІЯ_2».
Та в дипломі НОМЕР_2 також була допущена помилка, його було видано на прізвище «ОСОБА_1» ім»я «ОСОБА_2» по батькові «ІНФОРМАЦІЯ_3.», що підтверджує факт навчання в 1964 р. заявника в Шемахінському медучилищі АРСР за спеціальністю фельдшер.
У військовому квитку заявника також невірно було вказано його прізвище, ім.»я та по батькові, а саме: «ОСОБА_1».
В зв»язку з тим, що у теперішній час заявник оформлює пенсію та розбіжності у паспорті та вищевказаних документах ускладнює заявнику необхідне оформлення та отримання пенсії, суд вважає за необхідне задовольнити вимоги в повному обсязі.
Факти належності документів заявнику в судовому засіданні ніким не оспорювались.
Відповідно до п. 6 ст. 256 ЦПК України до компетенції суду віднесене встановлення юридичного факту приналежності документа прізвище ( ім.»я, по батькові) в якому не відповідає запису у свідоцтві про народження чи паспорті.
Таким чином, суд немає підстав для сумніву, що вказані вище документи належать заявнику та, враховуючи, що граматичну помилку в прізвищі, імені та по батькові заявника наявну в документах неможливо виправити іншим шляхом і враховуючи наявність фактів підтверджуючих належність документів, важливість та необхідність для заявника визнання даного факту, суд вважає вимоги підлягаючими задоволенню.
Керуючись ст. 10,11,60, 212-215, 256,259, 292 ЦПК України, суд-
В И Р І Ш И В :
Заяву ОСОБА_1 про встановлення факту приналежності документів – задовольнити.
Встановити факт приналежності наступних документів:
- трудової книжки без серії та номеру виданої на ім»я «ОСОБА_1.» від 16.04.1969 р.;
- диплому НОМЕР_2 від 11.05.1969 р. про закінчення Шемахінського медичного училища виданого на ім»я ОСОБА_2.;
- військового квитку НОМЕР_1, виданого 01.04.1980 р. на ім.»я «ОСОБА_1» - ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Гарамахмудлу Кюрдамирського району Азербаджан та вважати правильним запис прізвища, імені та по батькові у трудовій книжці, дипломі та військовому квитку у графі прізвище, ім»я та по батькові - «ОСОБА_1».
На рішення може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом десяти днів з моменту проголошення рішення й апеляційна скарга протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, або апеляційна скарга протягом десяти днів з моменту проголошення рішення, в апеляційний суд Луганської області через Краснодонський міськрайонний суд Луганської області.
Суддя М.Б.Баличева