Судове рішення #11141063

    ПОСТАНОВА                             №3- 918/10 р.  

10 вересня 2010 року.                 м. Орджонікідзе                       Дніпропетровської області         Суддя Орджонікідзевського міського суду Дніпропетровської області, Гордієнко А.Г., розглянувши матеріали справи які надійшли з відділу ДАІ для обслуговування м. Орджонікідзе, УМВС України в Дніпропетровській області про притягнення громадянина  

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1,  

не працює, учень НСПУ-34,  

мешкає: АДРЕСА_1,    

до відповідальності за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого  

ч.2 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -  

  ВСТАНОВИВ:  

  27 серпня 2010 року приблизно о 21 год. 30 хв.,   ОСОБА_2, керував мопедом «Мустанг», по вул. Чернишевського,   з явними ознаками алкогольного сп’яніння (запах алкоголю з порожнини рота), і на вимогу працівника міліції відмовився пройти огляд для встановлення стану сп’яніння, чим порушив вимоги п.2.5  ПДР України   .  

Дослідивши матеріали справи, суд, вважає, що в діях   ОСОБА_2,   вбачається склад адміністративного правопорушення, виходячи з наступного:  

- згідно Протоколу про адміністративне правопорушення серії АЕ1 №120271 від 27.08.2010 року доведено, водій   ОСОБА_2, керував мопедом «Мустанг», по вул. Чернишевського,   з явними ознаками алкогольного сп’яніння, та від проходження медичного огляду для встановлення факту алкогольного сп’яніння відмовився. Даний факт підтверджується письмовими поясненнями свідків ОСОБА_3, та ОСОБА_4  

В судове засідання   ОСОБА_2, не з’явився хоча був в належній формі повідомлений про день та час розгляду справи   .  

Враховуючи вищевказане, вважаю, що в діях   ОСОБА_2,   є склад правопорушення, передбачений ч.2 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.  

  При визначенні виду і розміру стягнення, враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують відповідальність: накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.  

Керуючись ст.ст. 13, 33, 130 ч.2, 283, 284, Кодексу України про адміністративні правопорушення, -  

 

ПОСТАНОВИВ:  

  Накласти на   ОСОБА_2   адміністративне стягнення у виді громадських робіт   строком на 40 (сорок) годин   .  

Постанова може бути оскаржена до кримінальної палати Апеляційного суду Дніпропетровської області через Орджонікідзевський міський суд Дніпропетровської області в строк 10 діб   .  

  Суддя  

Орджонікідзевського  

міського суду                         В.В.Чаплицький  

       

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація