Судове рішення #11140483

№  2-а-5138/2010

У Х В А Л А

30 вересня 2010 року суддя Іллічівського районного суду м.Маріуполя Гімон М.М., ознайомившись в м.Маріуполі із адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління ДАІ ГУМВС України в Донецькій області про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності ,-

В С Т А Н О В И В:

28.09.2010 р. до Іллічівського райсуду надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 до УДАІ ГУМВС України в Донецькій області про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності.

Із позову вбачається, що позивач оспорює дії органу владних повноважень та прийняте рішення щодо притягнення його до адміністративної відповідальності, які мали місце 13.09.2010 року.

Згідно ст. 289 КУпАП, скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови. В разі пропуску зазначеного строку з поважних причин цей строк за заявою особи, щодо якої винесено постанову, може бути поновлено органом, правомочним розглядати скаргу.

Згідно ст. 100 КАС України, адміністративний позов, поданий після закінчення строків, установлених законом, залишається без розгляду, якщо суд за заявою особи, яка його подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

Позивач в позові просить поновити йому строк для звернення до суду з адміністративним позовом, але будь-яких причин його пропуску не зазначає.

Вирішуючи питання про поновлення строку для звернення до суду, суд вважає, що підстав для цього не має, бо поважних причин його пропуску позивачем не наведено. В той же час в постанові, яку позивач оскаржує, є його підпис про отримання копії цієї постанови  безпосередньо після її винесення.

З огляду на наведене, суд вважає, що позивачем строк пропущений без поважних причин, що є підставою для залишення його позову без розгляду.

Керуючись ст.ст. 100, 107 ч.1 п.5, ч.7 КАС України, -

У Х В А Л И В:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Управління ДАІ ГУМВС України в Донецькій області про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності – залишити без розгляду.

Копію ухвали разом з адміністративним позовом та доданими до нього матеріалами невідкладно надіслати позивачу.

На ухвалу може бути подана апеляція в Донецький апеляційний адміністративний суд через Іллічівський районний суд м. Маріуполя протягом 5 днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація