Судове рішення #11139395

                                                            Справа № 2-3822/10

Категорія № 2.19.4  

Р І Ш Е Н Н Я

Іменем України

07 вересня 2010р.                                                                                                      м. Житомир    

 

Богунський районний суд м. Житомира

в складі :    суддя            -     Грибан І.О.

                   секретар с/з  -     Валяник А.М.

          розглянув у  відкритому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_2  до Головного управління Пенсійного Фонду України у Житомирській області про визнання дій неправомірними та стягнення недоплачених коштів,   -          

В С Т А Н О В И В :

           Позивач звернувся в суд з даним позовом, в якому просить визнати неправомірними дії відповідача щодо  виплати йому  пенсії , як особі, постраждалій від наслідків аварії на ЧАЕС, в розмірі меншому,ніж визначено ст..54 Закону України «Про статус і  соціальних захист громадян, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи» та просив стягнути з відповідача недоплачені кошти.

          Представник Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області проти позову заперечував. Вказував , що  на Головне управління  ПФУ в Житомирській області не покладено функції здійснення нарахування, перерахунку, призначення пенсій, позивач на обліку в ГУПФ не перебуває.

           Розглянувши справу в межах позовних вимог, дослідивши надані по справі докази, суд приходить до висновку про безпідставність позовних вимог.

           Відповідно до Положення про головні управління Пенсійного фонду України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 27.02.02. №11-2, відповідач організовує роботу підвідомчих управлінь Фонду в районах, містах і районах у містах щодо призначення і виплати пенсій . Повноважень щодо призначення, перерахунку пенсії позивачу, який перебуває на обліку в районному управлінні Пенсійного фонду за місцем проживання , відповідач немає.

         Таким чином, вимоги заявлені до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області є безпідставними.

          Керуючись ст.ст. 11, 15, 60, 213, 215 ЦПК України, ст.50,54  Закону України «Про статус та соціальний захист  громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» ,  «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» , суд –

В И Р І Ш И В :

         

            В задоволенні позовних вимог ОСОБА_2 до Головного управління Пенсійного Фонду України у Житомирській області - відмовити.

            Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Житомирської області протягом 10 днів, починаючи з дня проголошення рішення, шляхом подання через Богунський районний суд м. Житомира апеляційної скарги.

            Особи,які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення,можуть подати апеляційну скаргу протягом 10 днів з дня отримання копії цього рішення.

            Рішення набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарга .

Суддя                                                                                                                   І.О. Грибан

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація