Судове рішення #11132665

№ 3-3270-1/2010  

ПОСТАНОВА  

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ  

  «6» вересня 2010 року                                                                                м. Київ  

  Суддя Святошинського районного суду м. Києва Косик Л. Г., розглянувши матеріали, що надійшли з Святошинського РУ ГУ МВС України в м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності  


ОСОБА_1   , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки м. Києва, громадянки України, непрацюючої, яка проживає за адресою: АДРЕСА_2  ,   зі слів до адміністративної відповідальності раніше не притягувалася,  


за ст. 206 Кодексу України про адміністративні правопорушення  

  ВСТАНОВИЛА:  

  З протоколу про адміністративне правопорушення серії КИ № 0241857 від 04.09.2010 р. вбачається, що 4 вересня 2010 року об 11 годині 00 хвилин по АДРЕСА_3 було затримано ОСОБА_1, яка незаконно надала житло іноземцям АДРЕСА_1, чим вчинив правопорушення, передбачене ст. 206 КпАП України   .  

ОСОБА_1   у судовому засіданні вину у скоєнні правопорушення визнала повністю та щиро розкаялася.  

Крім повного визнання вини   ОСОБА_1   , її вина у вчиненні правопорушення підтверджується матеріалами справи, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення серії   КИ № 0241857 від 04.09.2010 р.   , протоколом про адміністративне затримання, рапортом працівника міліції.  

Дослідивши матеріали справи суд дійшов до висновку, що в діях ОСОБА_1 вбачається склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 206 КпАП України за ознаками — надання житла для проживання іноземним громадянам на порушення встановлених правил перебування іноземців в Україні.  

При призначенні стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь її вини та майновий стан, обставини, що пом`якшують і обтяжують відповідальність. ОСОБА_1 не працює, раніше до адміністративної відповідальності не притягувалася, інвалідом не являється.  

В якості обставин, що пом’якшують відповідальність правопорушника згідно зі ст. 34 КпАП України, суд приймає до уваги повне визнання своєї провини порушником, щире розкаяння винної.  

Обставин, що обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення згідно зі ст. 35 КпАП України, не виявлено.  

З урахуванням вищевказаного, особи та майнового стану правопорушника суд вважає, що ОСОБА_1 слід призначити стягнення у вигляді штрафу у мінімальному розмірі, передбаченому санкцією ст. 206 КпАП України, що є достатньою мірою відповідальності з метою її виховання, а також запобігання вчиненню нових правопорушень  

На підставі викладеного, та керуючись ст. ст. 206,  280, 283, 284     КпАП України, -  

  П О С Т А Н О В И Л А :  

  Визнати винним   ОСОБА_1   у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 206 КпАП України та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави у розмірі 60 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 1020 грн. 00 коп. (одна тисяча двадцять гривень 00 копійок).  

Штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови - не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення. У разі несплати правопорушником штрафу у встановлений строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом. У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується:   подвійний    розмір штрафу, визначеного у відповідній статті цього Кодексу.                  

Строк пред’явлення до виконання – 3 місяці.                

Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або не неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.    

Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду м. Києва через Святошинський районний суд м. Києва.    

 

Суддя:                       Л.Г. Косик  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація