Судове рішення #11131783

                                      Справа №2-6704/10р.

 

УХВАЛА  

 

30 вересня 2010 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Антонова Н.В. розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Відкритого акціонерного товариства «Український науково – дослідний інститут аналітичного приладобудування» про витребування майна з чужого незаконного володіння, -  

в с т а н о в и в :  

28 вересня 2010 року до Голосіївського районного суду м. Києва надійшла вище вказана позовна заява.  

Відповідно до ст. 3 ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.  

Відповідно до ч. 4 ст. 12 ГПК України справи,  що  виникають  з корпоративних відносин у спорах між господарським  товариством  та  його  учасником  (засновником, акціонером),  у  тому  числі  учасником,  який вибув,  а також між  
учасниками (засновниками, акціонерами) господарських товариств, що  
пов'язані  із створенням,  діяльністю,  управлінням та припиненням  
діяльності цього товариства, крім трудових спорів підсудні господарським судам.  

Зі змісту позову вбачається, що спір існує між господарським товариством та його учасником з приводу цінних іменних акцій.  

Відповідно до п. 1 ст. 122 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті провадження у справі, якщо заява не підлягає розгляду в судах в порядку цивільного судочинства.  

На підставі викладеного та керуючись ст. 12 Господарсько-процесуального кодексу України, ст. 122  Цивільно-процесуального кодексу України,  

у х в а л и в :  

Відмовити у відкритті провадження  у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Відкритого акціонерного товариства «Український науково – дослідний інститут аналітичного приладобудування» про витребування майна з чужого незаконного володіння.    

Ухвалу суду разом із заявою та додатками до неї надіслати позивачу, роз'яснивши йому право звернення з даним позовом до суду в порядку господарського судочинства.  

  Ухвала може бути оскаржена шляхом подачі апеляційної скарги протягом п’яти днів після її постановлення.                                                    

Апеляційна скарга подається до Апеляційного суду м. Києва через Голосіївський районний суд м. Києва з одночасним направленням апеляційної скарги особою, яка її подає, до Апеляційного суду м. Києва.  

  Суддя  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація