3-1730/2010р.
П о с т а н о в а
І м е н е м У к р а ї н и
23 вересня 2010 року суддя Черкаського районного суду Т.Л.Фетісова , розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ Черкаського району при УДАІ УМВС України в Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого АДРЕСА_1, не працюючий,-
за ч.1 ст. 130 КУпАП, -
в с т а н о в и в:
ОСОБА_1 08.09.2010 року близько о 02 год. 50 хв., керував автомобілем НОМЕР_1 , на автодорозі Золотоноша –Черкаси –Сміла на 41 км , з ознаками алкогольного сп’яніння, від проходження медичного огляду на стан сп’яніння в установленому порядку ухилився у присутності двох свідків , чим порушив п. 2.5 Правил Дорожнього руху України.
В суді ОСОБА_1 свою вину у вчиненому правопорушенні визнав повністю. У вчиненому розкаюється. Просить не позбавляти його права керування транспортними засобами .
Дії ОСОБА_1 суд кваліфікує за ч. 1 ст. 130 КУпАП - а саме відмова особи , яка керує транспортним засобом , від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного , наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо вживання лікарських препаратів , що знижують увагу та швидкість реакції.
Вина ОСОБА_1 підтверджується:
- даними протоколу про адміністративне правопорушення СА1 № 067694;
- рапортом .
При накладенні стягнення на ОСОБА_1 суд враховує характер вчиненого ним правопорушення.
Як обставину, що пом’якшує відповідальність ОСОБА_1 суд враховує , його щире розкаяння у вчиненому .
Обставин, що обтяжують відповідальність ОСОБА_1 суд не вбачає.
Враховуючи вищенаведені обставини, вважаю, що до ОСОБА_1 необхідно застосувати адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на строк - 40 годин. Дане адміністративне стягнення є необхідним і достатнім для виправлення ОСОБА_1
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 130, 283, 284 КУпАП, -
п о с т а н о в и в:
Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП та накласти на нього стягнення у вигляді громадських робіт строком на 40 ( сорок ) годин.
Постанова може бути оскаржена до судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Черкаської області через суд першої інстанції шляхом подання апеляційної скарги на протязі 10 днів з дня винесення постанови.
Суддя Т.Л.Фетісова