Судове рішення #11128920

                                                                                                Справа №3-2857/10

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

    17 серпня 2010 року суддя Голопристанського районного суду Херсонської області Циганій С.І., розглянувши матеріали адміністративної справи стосовно:

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1,  громадянина України, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, не працюючого

за ст.130 ч.1 КУпАП,

в с т а н о в и в :

    27.06.2010р. о 00.30 год. в м. Гола Пристань, по вул. Ворошилова, гр. ОСОБА_1 керував скутером “ Рексон ”, з ознаками алкогольного сп’яніння та відмовився від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан сп’яніння.

В судове засідання ОСОБА_1 не зявився, про дату та час слухання справи був належним чином повідомлений, причини неявки невідомі.

В діях ОСОБА_1 міститься склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст.130 ч.1 КУпАП, а саме керування транспортними засобами, особами які перебувають в стані алкогольного сп'яніння.

На підставі викладеного, керуючись ст. 130 ч.1 КУпАП,

п о с т а н о в и в :

    Притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 130 ч.1 КУпАП ОСОБА_1 , 1988р.н.,   наклавши на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 2550 грн.

На постанову суду протягом десяти днів з моменту винесення може бути подана апеляція в Херсонський апеляційний суд, через районний суд.

Суддя                                                                 С.І.Циганій

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація