Судове рішення #11128871

                                                                                                Справа №3-2593/10

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

    18 серпня 2010 року суддя Голопристанського районного суду Херсонської області Циганій С.І., розглянувши матеріали адміністративної справи стосовно:

ОСОБА_1 ,  ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, проживаючого за адресою: м. Гола Пристань, Херсонської області, не працюючого

за ст.130 ч.1 КУпАП,

в с т а н о в и в :

    17.06.2010 р. о 01.20 год. в м. Гола Пристань, по вул. 1 Травня,  гр. ОСОБА_1 керував автомобілем “Fiat Grand Punto”, д.н. НОМЕР_1, з ознаками алкогольного сп’яніння, що підтверджується висновком лікаря № 238 від 17.06.2010р. щодо виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

В судове засідання ОСОБА_1 не з’явився.

В діях ОСОБА_1, міститься склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст.130 ч.1 КУпАП, а саме керування транспортними засобами, особами які перебувають в стані алкогольного сп'яніння.

На підставі викладеного, керуючись ст. 130 ч.1 КУпАП,

п о с т а н о в и в :

    Притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 130 ч.1 КУпАП ОСОБА_1 , 1987 р.н., наклавши на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 2550 грн.

Вилучене посвідчення водія НОМЕР_2 повернути ОСОБА_1.

На постанову суду протягом десяти днів з моменту винесення може бути подана апеляція в Херсонський апеляційний суд, через районний суд.

Суддя                                                                 С.І.Циганій

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація