Копія Справа №3-977/2010 рік
П О С Т А Н О В А
13 серпня 2010 року Суддя Миргородського міськрайонного суду Полтавської області О.А.Городівський, розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ по обслуговуванню Миргородського району та ДАІ УМВС України в Полтавській області, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Миргород, жителя АДРЕСА_1, гр. України, не працюючого, моб.тел. НОМЕР_1,
за ч.1 ст. 130 КУпАП,
в с т а н о в и в:
20 липня 2010 року о 04 год. 20 хв. В м.Миргород по вул. Гоголя ОСОБА_1 керував автомобілем Опель, днз НОМЕР_2, в стані алкогольного сп’яніння (різкий запах алкоголю з порожнини рота, нестійка хода, червоні очі), чим порушив п. 2.5 ПДР, за що передбачена адміністративна відповідальність за ч.1 ст. 130 КУпАП.
Перевірка проводилась за допомогою трубки «Контроль тверезості». Від медичного огляду у встановленому законом порядку ОСОБА_1 відмовився в присутності свідків.
У судовому засіданні гр. ОСОБА_1 свою вину визнав повністю.
Заслухавши пояснення правопорушника, вивчивши матеріали справи, вважаю, що в діях ОСОБА_1 наявний склад адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП, вина його доведена в судовому засіданні, а отже він повинен нести відповідальність згідно вимог Закону.
Керуючись ст.ст. 130 ч.1, 221, 268, 321-1 КУпАП,-
П О С Т А Н О В И В:
На ОСОБА_1 накласти адміністративне стягнення у вигляді СОРОК ГОДИН громадських робіт.
Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня її винесення до Апеляційного суду Полтавської області шляхом подання апеляційної скарги або протесту прокурора через Миргородський міськрайонний суд Полтавської області.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку на оскарження (опротестування).
Постанова надсилається на виконання органу Державного департаменту України з питань виконання покарань не пізніше наступного дня після її винесення.
Суддя: (підпис) О.А.Городівський
«Оригіналу відповідає»
Суддя Миргородського
міськрайонного суду О.А.Городівський
Постанова набрала законної сили 25 серпня 2010 року.
Суддя Миргородського
міськрайонного суду О.А.Городівський
- Номер: 3/445/625/15
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-977/2010
- Суд: Золочівський районний суд Львівської області
- Суддя: Городівський Олександр Андрійович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.09.2015
- Дата етапу: 16.09.2015
- Номер: 3-977/2010
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-977/2010
- Суд: Миколаївський районний суд Львівської області
- Суддя: Городівський Олександр Андрійович
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 03.08.2010
- Дата етапу: 31.08.2010