Справа № 3-432/10
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
11 травня 2010 року м. Кузнецовськ
Суддя Кузнецовського міського суду Рівненської області Зейкан І.Ю., розглянувши матеріали Кузнецовської об’єднаної державної податкової інспекції про притягнення до адміністративної відповідальності суб’єкта підприємницької діяльності-фізичну особу ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Араб, Агдашського району, Азербайджан, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, за ч.1 ст.155-1 КУпАП,-
В С Т А Н О В И В:
02 березня 2010 року, суб’єкт підприємницької діяльності-фізична особа ОСОБА_1, допустив порушення встановленого законом порядку проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а саме допустив невідповідність суми готівкових коштів на місці проведення розрахунків, сумі коштів, яка зазначена у денному звіті реєстратора розрахункових операцій на суму 120,00 грн., провів розрахункову операцію без застосування реєстратора розрахункових операцій, не забезпечив щоденний друк фіскальних звітних чеків. Своїми діями ОСОБА_1 порушив п.п. 1.2, 9, 12, 13 ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.95.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину визнав, у вчиненому щиро розкаявся та пояснив, що дійсно допустила порушення встановленого законом порядку проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг через свою неуважність.
Крім визнання вини, порушення ОСОБА_1 встановленого законом порядку проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, встановлене та доведене матеріалами справи.
Суд прийшов до висновку, що в діях ОСОБА_1 наявний склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.155-1 КУпАП та, враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника та його майновий стан, щире розкаяння винного, що відповідно до п.1 ч.1 ст.34 КУпАП є обставиною, що пом’якшує відповідальність, вважає за необхідне призначити йому адміністративне стягнення у виді штрафу.
Беручи до уваги викладене, керуючись ст.ст.23, 221, 283 КУпАП, суддя,-
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.155-1 КУпАП та застосувати до нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 51 (п’ятдесят одна) грн.
Постанова може бути оскаржена чи опротестована прокурором до апеляційного суду Рівненської області, в десятиденний термін з дня її винесення, шляхом подачі апеляційної скарги чи протесту прокурора, через Кузнецовський міський суд Рівненської області.
Суддя І.Ю. Зейкан
- Номер: 3-432/10
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-432/10
- Суд: Пирятинський районний суд Полтавської області
- Суддя: Зейкан Іван Юрійович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.08.2015
- Дата етапу: 17.08.2015