Судове рішення #11098041

                                                                                                                                                                                       

                                                                                                                            Справа 3-1905/2010р                                                                                                          

                                                                                                                                                                                                                                                     

                                                            П О С Т А Н О В А

                                                                  ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

   23 вересня 2010 року суддя Чорнобаївського районного суду Гура І.І., розглянувши матеріали, які надійшли  від ВДАІ по обслуговуванню території Чорнобаївського району  про притягнення до адміністративної відповідальності

                                        ОСОБА_1

 ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, гр.України, жителя  АДРЕСА_1, пенсіонера, не  притягувався до адмінвідповідальності,-

      За ст.124    КУпАП,

                                                        В с т а н о в и в :

  19.08.2010 року  гр. ОСОБА_1 біля 16 год.20 хв. в м.Черкаси по вул. Б.Вишневецького36/1, керував автомобілем Форд Фокус С-МАХ   д/н НОМЕР_1, здійснив стоянку по вул. Б.Вишневецького № 36/1, не вжив всіз заходів та допустив його самовільний рух, внаслідок чого автомобіль скоїв наїзд на стоячий позаду автомобіль. Внаслідок ДТП дані т.з отримали механічні пошкодження з матеріальними збитками, чим  порушив п.2.3 б, 15.12 ПДР.

  ОСОБА_1 порушення визнав.

     В судове засідання  з`явився, в скоєному розкаявся.

     Суд, заслухавши пояснення особи, яка притягується до адміністративної відповідальності,  дослідивши сукупність даних протоколу про адміністративне правопорушення та інші  докази по справі,   вважає, що ОСОБА_1 винний у вчиненні правопорушення, передбачене ст.124 КУпАП і з урахуванням обставин, що пом’якшують та обтяжують відповідальність, підлягає  адміністративній відповідальності у виді  штрафу.

     Керуючись ст.ст.124, 283 КУпАП,суд-

                                                       П О С Т А Н О В И В :

    Визнати винним  ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.124 КУпАП іа накласти на нього  адмінстягнення у виді штрафу в сумі 340 грн., в прибуток держави.

      Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.

    Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Черкаської області через районний суд особою, яку притягнутодо адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

       Суддя Чорнобаївського

             районного   суду                                                                          І.І. Гура

       Постанова набрала законної сили    04 жовтня 2010  року

       Строк звернення до виконання        04 січня  2011 року  

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація