Справа №3-3059/10
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
07 вересня 2010 року суддя Голопристанського районного суду Херсонської області Циганій С.І., розглянувши матеріали адміністративної справи стосовно:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, не працюючого
за ст.85 ч.4 КУпАП, -
в с т а н о в и в :
09.08 .2010р. о 06.00 год. в Ягорлицькій затоці Чорного моря, район с. Очаківського, Голопристанського району, Херсонської області, гр. ОСОБА_1 здійснив незаконний лов креветки. Ловив креветку промисловим знаряддям лову, ятером, під час заборони “ Нересту ” в забороненому місці для любительського та спортивного рибальства в брід . Під час затримки виявлено: ятір – 2 одиниці, креветка - 2000 шт. Своїми діями порушив вимоги п. 3.15 «Правил любительського та спортивного рибальства», ст. 63 Закону України “ Про тваринний світ ”.
Крім того, наніс збитки рибному господарству на суму 204.00грн.
В судове засідання ОСОБА_1 не зявився, про місце, дату та час слухання справи повідомлений належним чином, причини неявки до суду не відомі.
В діях ОСОБА_1 міститься склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст.85 ч.4 КУпАП, а саме грубе порушення правил рибальства.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 40, 85 ч.4 КУпАП, -
п о с т а н о в и в :
Притягнути до адміністративної відповідальності за ст.85 ч.4 КУпАП ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, наклавши на нього адміністративний штраф у розмірі 680 грн., з конфіскацією вилучених знарядь лову та незаконно добутих водних живих ресурсів.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави завдані збитки в розмірі 204.00грн.
На постанову суду протягом десяти днів з моменту винесення може бути подана апеляція в Херсонський апеляційний суд, через районний суд.
Суддя С.І.Циганій