Судове рішення #11090201

Справа № 3-1069-10

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

           31 травня 2010 року                             м. Дніпродзержинськ

    Суддя Заводського районного суду м. Дніпродзержинська Гібалюк Т.Я., розглянувши адміністративну справу відносно

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки м. Чарджау, Туркменістан, працюючої: приватний підприємець, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, за ст. 156 КУпАП,

в с т а н о в и в:

До Заводського районного суду м. Дніпродзержинська надійшла справа про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1, за ст. 156 КУпАП.

Як вбачається з протоколу про адміністративне правопорушення ДН 014317 складеного інспектора СДІМ ВТБ Дніпродзержинського МУ, 22 лютого 2010 року в приміщенні бутербродної за адресою пр. Леніна, 51 в м. Дніпродзержинську, ОСОБА_1 торгувала на розлив спиртними напоями – горілкою. Без документів на право дозволу.

Відповідно до ст. 38 КУпАП, якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення.

Відповідно до п. 7 ст. 247 КУпАП, провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у зв’язку із закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 КУпАП.

Відповідно до п. 3 ст. 284 КУпАП, по справі про адміністративне правопорушення, орган (посадова особа) виносить постанову про закриття справи.

Постанова про закриття справи виноситься при оголошенні усного зауваження, передачі матеріалів на розгляд громадської організації чи трудового колективу або передачі їх прокурору, органу досудового слідства чи дізнання, а також при наявності обставин, передбачених статтею 247 цього Кодексу.

Керуючись ст. 38, ст. 156, ст. 247, ст. 283, ст. 284 КУпАП, -

постановив:

Провадження в справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ст. 156 КУпАП закрити , у зв'язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення.

Речові докази – 20 пляшок горілки по 0,5 л. повернути ОСОБА_1

Постанова може бути оскаржена шляхом подачі апеляційної скарги, протесту прокурора до апеляційного суду Дніпропетровської області протягом 10 днів з дня винесення постанови.

   

Суддя:                              

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація