Судове рішення #11063979

                                                    Справа №3-6148/10/04  

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ           УКРАЇНИ

23 вересня 2010 року суддя Київського районного суду м. Харкова Донець О.В, розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов від Київського РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області, у відношенні

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка народилась в Україні, Полтавська обл., Градижський р-н, с. Матвіївка, пенсіонерки, мешкає в АДРЕСА_1

за ст. 205 КУпАП України,-

встановив:

ОСОБА_1, будучи громадянкой України, не прийняла заходів до своєчасної реєстрації громадянина КНР ОСОБА_2, за адресою: АДРЕСА_2, чим порушила  вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 1995 року № 1074 «Правила в”їзду іноземців на Україну, їх виїзду з України та транзитного проїзду  через її територію”.  

Правопорушник в судове засідання не з”явився, хоча своєчасно та належним чином його було сповіщено про час і місце розгляду справи. Клопотань про відкладення розгляду справи не надійшло, а  тому суд,  у відповідності зі ст. 268 КпАП України, розглядає справу  у  її відсутності.

              Факт правопорушення підтверджується протоколом про вчинення адміністративного правопорушення ХА № 17277 від 20.09.2010 року та поясненнями самої ОСОБА_1 Таким чином, суд вважає, що в діях ОСОБА_1 міститься склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 205 КУпАП України, тобто не прийняла заходів до своєчасної реєстрації іноземців за вказаною адресою.

Керуючись ст.ст. 284 п.1, 205 КпАП України,  суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Піддати ОСОБА_1 адміністративному стягненню у вигляді попередження.

Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її винесення.

Строк пред”явлення постанови до виконання складає три місяці.

Суддя  

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація