Судове рішення #11048701

 Справа № 2 – 2427/10

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

30 липня 2010 року Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області в складі:

головуючого – судді :         Крамара О.В.

при секретарі :                         Малик О.Я.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Дрогобичі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-

в с т а н о в и в :

ОСОБА_1 звернулася в суд з позовом про розірвання шлюбу з ОСОБА_2., укладеного 18.07.1991 року та зареєстрованого в Будинку урочистих подій м.Дрогобича Львівської області, актовий запис № 335.

Від даного шлюбу в них народилося дві доньки: ОСОБА_2 – ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_3 – ІНФОРМАЦІЯ_2

Підставою для звернення з позовною заявою до суду про розірвання шлюбу є те, що спочатку їхні подружні взаємовідносини носили нормальний характер, однак згодом вони погіршились по причині того, що в подальшому вони перестали розуміти один одного в питаннях, які виникали в сімейному житті. Це стосувалось порядку ведення домашнього господарства, розпорядження спільними коштами тощо. На цьому грунті між ними постійно виникали непорозуміння, які з часом переросли у відчуження один до одного, як подружжя. Фактично вони з чоловіком не змогли прийти до спільної думки у всіх вищевказаних питаннях. З часом вони стали один для одного сторонніми особами. Окрім того, в зв’язку з скрутним матеріальним становищем вони були вимушені поокремо виїжджати на заробітки за кордон. Чоловік тривалий час перебував на роботі в Польщі, а вона працювала в Росії. Така ситуація призвела до того, що вже тривалий період часу фактично припинили будь-які подружні взаємовідносини і тому проживають окремо, зокрема така ситуація триває на протязі останніх 3-ох років.

За вказаний період часу вона познайомилась з іншим чоловіком з яким має намір укласти шлюб, однак для цього їй необхідно в судовому порядку розірвати попередній.

Таким чином, їхні подружні взаємовідносини тривалий час носять лише формальний характер. Спільних інтересів та взаємо порозуміння між ними більше не існує. На даний час вона вирішила подати даний позов до суду для остаточного розв’язання виниклої ситуації.

Позивач ОСОБА_1 в даному судовому засіданні позовні вимоги підтримала повністю з підстав викладених в позовній заяві, доповнивши, що з її сторони надалі підтримувати подружні стосунки не має, оскільки вона має намір одружитися вдруге, просить позов задоволити.

Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не з’явився повторно, не повідомивши причин неявки, хоч був своєчасно та належним чином, повідомленим про час та місце судового засідання, рекомендованою коресподенцією. Отже виходячи з вищенаведеного, суд вважає цю особу повідомленою про дату судового засідання. При таких обставинах суд визнав неявку відповідача неповажною та розглянув справу у його відсутності, провівши заочний розгляд справи.

Небажання відповідача надавати докази в обґрунтування своїх заперечень проти позову, зокрема з причини ухилення від участі в судових засіданнях, дає суду право при заочному розгляді справи обмежитися доказами, наданими позивачем, що повністю відповідає положенням ч. 1 ст. 224 ЦПК України.

Беручи до уваги пояснення позивача, перевіривши матеріали справи, суд вважає, що сім’я “Бобик” остаточно розпалась і зберегти її неможливо, оскільки сторони на протязі тривалого часу не підтримують шлюбних відносин, не ведуть спільного господарства, позивач втратила почуття любові та поваги до відповідача. При таких обставинах суд вважає, що їхній шлюб слід розірвати. Витрати пов’язані з реєстрацією розірвання шлюбу, слід покласти на позивача.

Враховуючи вищенаведене та

  керуючись ст.ст. 10, 11, 60, 209, 212-215, 224-226 ЦПК України, ст.ст. 104, 105, 110, 112 Сімейного кодексу України, суд –

      в и р і ш и в :

Позов задоволити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 18 липня 1991 року в Будинку урочистих подій м.Дрогобича Львівської області, актовий запис за № 335.

При реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦСу стягнути з ОСОБА_1 17 (сімнадцять) гривень в дохід держави, а другу сторону від оплати звільнити.

Заочне рішення може бути переглянуте Дрогобицьким міськрайонним судом, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом 10 днів з дня отримання його копії.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Львівської області через Дрогобицький міськрайонний суд шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження в 10-денний строк з дня проголошення рішення і подання після цього протягом 20-ти днів апеляційної скарги з подачею її копії до апеляційної інстанції або шляхом подання через Дрогобицький міськрайонний суд в 10 – денний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги з подачею її копії до апеляційної інстанції без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження.

    Рішення виготовлено в нарадчій кімнаті.

Суддя                                                                                                 О.В. Крамар                      

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація