Справа № 2-6660/2010
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
16 вересня 2010 року м. Сімферополь
Київський районний суд м. Сімферополя у складі головуючого судді Тихопой О.О, при секретарі Хінєвіч О.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
в с т а н о в и в:
Позивач ОСОБА_1 звернулася до суду із позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, мотивуючи свої вимоги тим, що 21.12.2007 року у відділу реєстрації актів про шлюб Сімферопольського міського управління юстиції АР Крим між ними було зареєстровано шлюб. Сумісне життя не склалося з причин того, що через різницю в характерах між ними постійно відбуваються сварки і конфлікти, що призвело до фактичного припинення шлюбних відносин. Спільне господарство та сумісне проживання між ними припинено, примирення з відповідачем та збереження сім’ї неможливе.
Позивач у судовому засіданні позовні вимоги підтримала у повному обсязі, на їх задоволенні наполягала, суду зазначила, що при реєстрації розірвання шлюбу бажає взяти дошлюбне прізвище "ОСОБА_1".
Відповідач з позовом погодився, проти задоволення позову не заперечував, суду пояснив, що розпад сім’ї стався саме через дії позивачки.
Вислухавши учасників судового засідання, вивчивши матеріали справи, суд вважає позов обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню.
Судом встановлено, що 21.12.2007 року у відділу реєстрації актів про шлюб Сімферопольського міського управління юстиції АР Крим між сторонами був зареєстрований шлюб, актовий запис № 2155, що підтверджується свідоцтвом про укладення шлюбу серії НОМЕР_1.
У теперішній час сімейні стосунки не склалися, зберегти сім ' ю неможливо, примирення сторони не бажають.
Від шлюбу мають неповнолітню дитину – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який за домовленістю сторін залишається проживати із матір’ю.
Відповідно до ст. 112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Згідно із ст. 88 ЦПК України, з відповідача на користь позивачки підлягає стягненню сплачені нею 8,5 грн. судового збору і 30 грн. витрат на інформаційне-технічне забезпечення розгляду справи у суді.
На підставі наведеного, керуючись ст. 112 СК України, та ст. ст. 10, 11, 60, 88, 212-215 ЦПК України, суд
В И Р І Ш И В:
Позовні вимоги ОСОБА_1 задовольнити.
Розірвати шлюб, зареєстрований 21 грудня 2007 року у відділу реєстрації актів про шлюб Сімферопольського міського управління юстиції АР Крим, актовий запис № 2155, між ОСОБА_2 і ОСОБА_1.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 38,5 грн. судових витрат.
Підчас реєстрації розірвання шлюбу прізвище відповідача залишити «ОСОБА_2», прізвище позивачки змінити на «ОСОБА_1».
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя: