Справа № 2 – 1337/2010 року
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
02 липня 2010 року Котовський міськрайонний суд Одеської області
в складі: головуючого судді – Фабіжевського С.А.
при секретарі - Поберещенко К.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Котовську Одеської області справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про оспорювання батьківства,
в с т а н о в и в:
Позивач наполягав на визнанні того, що він не є батьком дитини відповідачки, дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та на виключенні з актового запису про її народження відомостей про батьківство позивача.
Позивачка позов по суті визнала повністю, також просила позов задоволити у повному обсязі.
Вислухавши сторони, дослідивши представлені докази, оцінивши обставини справи, суд дійшов до висновку про необхідність задоволення позову з наступних підстав.
Встановлено, що сторони з 02 січня 1996 року сторони перебували у зареєстрованому шлюбі, який вони зареєстрували у виконавчому комітеті Липецької сільської Ради Котовського району Одеської області. Шлюб їх було розірвано судовим рішенням і однією сім’єю вони більше не мешкали. Але, свідоцтво про розірвання в органах РАЦСа відповідачка отримала лише 18 липня 2008 року (актовий запис № 49 від 18 липня 2008 року). В період спільного проживання, ІНФОРМАЦІЯ_1 року, відповідачка народила дочку, ОСОБА_3, від іншого чоловіка. Але, оскільки вона тільки 18 липня 2008 року зареєструвала в органах РАЦСу розірвання шлюбу, остільки згідно діючого сімейного законодавства батьком дитини був записаний саме відповідач. Це і змусило позивача звернутися з позовом до суду. Данні обставини стверджувалися сторонами, підтверджені відповідними доказами та нічим не спростовані. За таких обставин у суду є всі підстави вважати, що відповідач не є біологічним батьком, ОСОБА_3.
Виходячи з наведеного та керуючись ст.ст. 10, 60, 130, 212, 215 ЦПК України, ст. 138 СК України, суд –
В И Р І Ш И В:
Вважати встановленим те, що ОСОБА_1 не є біологічним батьком дитини, ОСОБА_3, що народилася ІНФОРМАЦІЯ_1 року у ОСОБА_2.
Зобов’язати відділ реєстрації актів цивільного стану по Котовському району Котовського міськрайонного управління юстиції Одеської області виключити з актового запису № 353 від 30 серпня 2008 року про народження ОСОБА_3 відомості про батька, ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, що народився в с. Липецьке Котовського району Одеської області, громадянина України, працюючого механізатором в ПП «Баштанар», мешкаючого в с. Липецьке Котовського району Одеської області.
Рішення суду може бути оскаржене до апеляційного суду Одеської області протягом 10 днів з дня його проголошення, шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження (апеляційної заяви), а в подальшому апеляційної скарги в 20-ти денний строк з дня подачі зазначеної заяви.
По закінченню строків на апеляційне оскарження і не надходження апеляції, а також в разі не скасування цього рішення в апеляційному порядку воно набирає законної сили.
Суддя – підпис
Суддя – Секретар –
Рішення набрало чинної сили 13 липня 2010 року. Оригінал цього рішення зберігається в справі Котовського міськрайонного суду Одеської області.
С у д д я - С.А. Фабіжевський