Справа №3-808/07
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
за справою про адміністративне правопорушення
11 квітня 2007 року м. Першотравенськ
Суддя Першотравенського міського суду Дніпропетровської області Зайцев В.В., розглянувши матеріали адміністративної справи, що від Першотравенського MB УМВС України в Дніпропетровській області відносно:
ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженки АДРЕСА_1, громадянки України, ІНФОРМАЦІЯ_2, мешканки АДРЕСА_1, притягнутої по ч.2 ст.160 КУпАП,
ВСТАНОВИВ:
29 березня 2007 року в 15.50 годин громадянка ОСОБА_1 реалізовувала картки поповнення рахунку на мобільні телефони та стартові пакети, без документів на право реалізовувати картки поповнення по вул.Леніна біля палацу культури «Шахтарів», в невстановленому для цього місці.
Як вбачається з матеріалів справи, громадянка ОСОБА_1 працює продавцем у ОСОБА_2, отримує мінімальну заробітну плату, знаходиться у скрутному матеріальному становищі.
Тому вважаю, що правопорушення вчинене ОСОБА_1є незначним, а також беручи до уваги мало значимість вчиненого адміністративного правопорушення, щире каяття правопорушниці, суд вважає, що слід застосувати ст.22 КпАП України і оголосити ОСОБА_1 усне зауваження, провадження у справі закрити.
На підставі викладеного, керуючись ст.24, ст.22, п.1 ч.І ст.284 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
Звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
Вилучені предмети торгівлі повернути ОСОБА_2:
1. Картки поповнення:
Київстар - 11 штук;
· JEANS - 11 штук; LIFE - 3 штуки;
· UMS - 25 штук.
2. Стартові пакети:
· АСЕ& ВАСЕ- 2 штуки;
· LIFE - 2 штуки;
· UMS - 4 штуки;
· JEANS - 3 штука;
Провадження у справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.160 КпАП України у відношенні ОСОБА_1 закрити.