Судове рішення #11021649

  КОПІЯ                                 Справа № 2-3079/10

 

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М  У К Р А Ї Н И

 

16 вересня  2010 року  Конотопський міськрайонний суд Сумської області в складі:

головуючого-судді         Гетьмана В.В.,

при секретарі         Лиховоз Л.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м.Конотопа цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Конотопської міської ради, треті особи  Конотопська міська державна нотаріальна контора, приватний нотаріус Конотопського нотаріального округу Яковенко Ю.В. про встановлення додаткового   строку  для подачі заяви про  прийняття спадщини,-

 В С Т А Н О В И В :

    Позивач звернувся до суду із зазначеним позовом і просить визначити додатковий    строк, достатній  для подання заяви на прийняття спадщини. Вимоги обгрунтовує тим, що після смерті ІНФОРМАЦІЯ_1  його двоюрідної тітки  ОСОБА_4,  відкрилась спадщина.  Єдиним спадкоємцем за заповітом є він.    До нотаріальної контори вчасно не звернувся, оскільки має сина , який є інвалідом 2 групи по психічному захворюванню та проходив декілька разів  стаціонарне лікування  у Роменській психіатричній  лікарні. Восени 2008 року у  сина  були ускладнення зі здоров”ям і він з дружиною займався його лікуванням , вважає, що пропустив строк для прийняття спадщини з поважних причин.

    Позивач в судове засідання не з»явився  надав заяву про розгляд справи без його участі ,підтримує заявлені вимоги та просить їх задовільнити.

    Відповідач Конотопська міська  рада надали заяву про розгляд справи без їх участі, безумовно визнали позов.

    Треті особи  Конотопська міська державна нотаріальна контора та приватний нотаріус Конотопського нотаріального округу Яковенко Ю.В. надали заяви, просять справу розглядати за їх відсутності при ухваленні рішення покладаються на розсуд суду.

      Таке визнання не суперечить закону й не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб (не відповідача).

    Суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню відповідно до абз. 3 п. 24 Постанови Пленуму Верховного Суду України № 2 від 12.06.2009 року “Про застосування норм цивільного процесуального законодавства при розгляді справ у суді першої інстанції”, оскільки безумовно визнані відповідачем.

    Керуючись абз. 3 п. 24 Постанови Пленуму Верховного Суду України № 2 від 12.06.2009 року “Про застосування норм цивільного процесуального законодавства при розгляді справ у суді першої інстанції”,ст. 1273 ЦК України, ст.ст. 10, 57-60,  212 ЦПК України,-

В И Р І Ш И В :

    Визначити  ОСОБА_1   строк для прийняття спадщини, яка відкрилася після смерті ІНФОРМАЦІЯ_1  ОСОБА_4, в два місяці після набрання рішеннням законної сили.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Сумської області шляхом подачі апеляційної скарги до  Конотопського міськрайонного суду  протягом 10 днів з дня його проголошення, а особами, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні, протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

    Суддя Конотопського

    міськрайонного суду                             В.В.Гетьман

    Згідно

    Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація