Справа № 3-873/2010р.
Постанова
Іменем України
16 серпня 2010 року м. Теребовля
Суддя Теребовлянського районного суду Малярчук В.В., розглянувши матеріали, які надійшли від УМВС України в Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,
мешканця АДРЕСА_1, не працюючого,
за ст. 122 ч. 3 КУпАП,-
ВСТАНОВИВ:
15 липня 2010 року ОСОБА_1, на а/д М-12, керуючи транспортним засобом марки «Міццубісі», д.н.з. НОМЕР_1 ,перевищив встановлену швидкість руху на 54 км/год, рухався в населеному пункті зі швидкістю 144 км/год, чим порушив п. 12.6 ПДР України.
Вина ОСОБА_1, у вчиненні правопорушення доведена протоколом про адміністративне правопорушення № 068468 від 15 липня 2010 року та іншими матеріалами справи.
За даних обставин, суд вважає, що в діях ОСОБА_1, є ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 122 ч. 3 КУпАП, а тому його слід притягнути до адміністративної відповідальності, наклавши адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
При накладенні стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини.
Керуючись ст.ст. 33, 221, 283, 284 КУпАП суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 122 ч. 3 КУпАП, наклавши адміністративне стягнення у вигляді штрафу в дохід держави у розмірі 510 грн.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови до Тернопільського апеляційного суду через Теребовлянський районний суд.
Суддя Теребовлянського
районного суду В.В. Малярчук
- Номер: 3/2407/2385/11
- Опис: порушення ПДР що спричинило ДТП
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-873
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Малярчук Володимир Васильович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 05.09.2011
- Дата етапу: 06.09.2011