Судове рішення #1101804
№ 2-791/2007 рік

№ 2-791/2007 рік

РІШЕННЯ

Іменем України

16 квітня 2007 року                                                                                                            м. Зміїв

Зміївський районний суд Харківської області

в складі:        головуючого судді Бережної Н.М. при секретарі Шелудько Т.М.

розглянувши в попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу,

 

Встановив:

 

16.03.2007 року ОСОБА_1звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2про розірвання шлюбу, зареєстрованого 07 жовтня 2006 року а/з № 131 Комсомольською селищною радою Зміївського району Харківської області, посилаючись на те, що в шлюбі з відповідачем перебуває з 07.10.2006 року.

Спільне життя з відповідачем не склалося по причині непорозуміння, неналежної поведінки в сім'ї, байдужого ставлення до неї, небажання піклуватися про матеріальне забезпечення сім'ї, зазначила, що це суперечить її інтересам.

Сімейні відносини не продовжують з грудня 2006 року , спільного господарства не ведуть. Спору про розділ майна не мають. Шлюб розпався остаточно і вона не має наміру миритися з відповідачем.

В попередньому судовому засіданні позивач ОСОБА_1. наполягала на задоволенні позовних вимог, посилаючись на обставини вказані в позовній заяві.

Відповідач ОСОБА_2. в судове засідання не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином , надав в судове засідання заяву, в якій вказав що згоден на розірвання шлюбу, просив розглянути справу в його відсутність в попередньому судовому засіданні.

Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

Відповідно до ч.4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 цього ж Кодексу.

Згідно ч.4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Судом встановлено, наступне:

У відповідності зі ст. 112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їх дитини, що мають істотне значення.

Судом встановлено, що ОСОБА_2та ОСОБА_1уклали шлюб 07 жовтня 2006 року а/з № 131 місце реєстрації Комсомольська селищна рада Зміївського району Харківської області, що слідує з   свідоцтва про одруження   НОМЕР_1 виданого Комсомольською селищною радою Зміївського району Харківської області 07.10.2006 року ( а.с.5);

Суд, дослідивши матеріали справи, з'ясувавши фактичні взаємовідносини подружжя та враховуючи, що між сторонами фактично припинені сімейні стосунки, разом не живуть, спільне господарство не ведуть, відповідач не заперечує проти розірвання шлюбу, дійшов висновку що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу стало неможливим і суперечить

 

2

 

інтересам сторін,  визнання відповідачем пред'явленого позову не суперечить закону,  не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу з відповідача належить стягнути витрати по розірванню шлюбу.

Керуючись ст. 112 Сімейного кодексу України, ст. ст. 130,174 ЦПК України, суд,

 

вирішив:

 

Позов задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_2та ОСОБА_1, зареєстрований 07.10.2006 року а/з № 131 Комсомольською селищною радою Зміївського району Харківської області - розірвати.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2витрати по розірванню шлюбу в розмірі 17 ( сімнадцять) грн.

ОСОБА_1від сплати витрат по розірванню шлюбу при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу - звільнити.

Рішення може бути оскаржено шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом 10 днів з дня його проголошення.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржене судове рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано.

Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у встановлений строк, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги, рішення якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація