Судове рішення #11017672

Справа №2-2375/10

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

(вступна та резулятивна частини)

20 вересня 2010 року Дніпровський районний суд м. Херсона у складі:  

головуючого судді                                                                       Заболотного В.М.,

при секретарі                                                                                       Студинській К.Ю.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Херсоні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Товариства з обмеженою відповідальністю виробничо – комерційної фірми «Ізумруд», про визнання договору недійсним, -

Керуючись ст.ст.10, 60, 61, 88, 169, 212 – 215, 218, 294 ЦПК України, суд, –

В И Р І Ш И В :

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Товариства з обмеженою відповідальністю виробничо – комерційної фірми «Ізумруд», про визнання договору недійсним – задовольнити.

Визнати Договір про надання інформаційно – консультаційних послуг по придбанню об’єкта нерухомості, укладеного між ОСОБА_2 та Товариством з обмеженою відповідальністю виробничо – комерційна фірма «Ізумруд» 01.10.2007 року – недійсним.

Апеляційна скарга на рішення може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення до Дніпровського районного суду м. Херсона.

Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

   

   

Суддя                                                                         Заболотний В.М.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація