Судове рішення #11017553

                        У Х В А Л А                 № 2-1560/10

24 вересня 2010 р.     Староміський райсуд м. Вінниці в складі

            судді Венгрин О.О.,

при секретарі Швець Т.М.,

за участі представника відповідача Соломахи М.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до управління Пенсійного фонду України в Староміському районі м. Вінниці про визнання дій незаконними, стягнення недоплаченого підвищення до пенсії як дитині війни, зобов’язання вчинити певні дії в подальшому,

в с т а н о в и в:

ОСОБА_2 звернулась до суду з позовом до управління Пенсійного фонду України в Староміському районі м. Вінниці про визнання дій незаконними, стягнення недоплаченого підвищення до пенсії як дитині війни, зобов’язання вчинити певні дії в подальшому.

До судового засідання представник відповідача Соломаха М.В. подав клопотання про закриття провадження у справі, оскільки рішенням Конституційного Суду України № 19-рп/2010  від 09.09.2010 р. визнано таким, що не відповідає Конституції України п. 2 ч. 1 ст. 15 ЦПК України в редакції Закону України від 18.02.2010 р. № 1691-VI « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов'язаних із соціальними виплатами», на підставі якого судом було відкрито провадження у справі. Тобто даний позов не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.

В судовому засіданні представник відповідача Соломаха М.В. клопотання підтримав, просить його задоволити.

Позивачка ОСОБА_2 в судове засідання не з’явилась, надала заяву про розгляд справи у її відсутність.  

Вислухавши пояснення представника відповідача, дослідивши та оцінивши матеріали справи, суд вважає, що клопотання підлягає задоволенню.

Судом встановлено, що ухвалою Староміського райсуду м. Вінниці від 11.09.2010 р. в порядку цивільного судочинства відповідно до вимог ст. 15 ч. 1 п. 2 ЦПК України було відкрито провадження у справі за позовом ОСОБА_2 до   управління Пенсійного фонду України в Староміському районі м. Вінниці про визнання дій незаконними, стягнення недоплаченого підвищення до пенсії як дитині війни, зобов’язання вчинити певні дії в подальшому.

Рішенням Конституційного Суду України № 19-рп/2010  від 09.09.2010 р. визнано таким, що не відповідає Конституції України п. 2 ч. 1 ст. 15 ЦПК України в редакції Закону України від 18.02.2010 р. № 1691-VI « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов'язаних із соціальними виплатами». Тобто, зазначена категорія справ має розглядатись в порядку адміністративного судочинства.

Згідно ст. 205 ч. 1 п. 1 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.

Враховуючи викладене, суд вважає необхідним провадження у справі закрити, а позивачці роз’яснити, що з позовом вона може звернутись до суду в порядку КАС України.

Керуючись ст.ст. 205, 209, 210 ЦПК України, суд

у х в а л и в:

    Провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до управління Пенсійного фонду України в Староміському районі м. Вінниці про визнання дій незаконними, стягнення недоплаченого підвищення до пенсії як дитині війни, зобов’язання вчинити певні дії в подальшому закрити.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом 05 днів з дня її проголошення через Староміський райсуд м. Вінниці до апеляційного суду Вінницької області.

    У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 05 днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя

  • Номер: 22-ц/817/607/20
  • Опис: за заявою Макодзьоба Івана Михайловича про поновлення пропущеного строку пред`явлення виконавчого листа до виконання
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 2-1560/10
  • Суд: Тернопільський апеляційний суд
  • Суддя: Венгрин Оксана Омелянівна
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 04.05.2020
  • Дата етапу: 04.05.2020
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація