Справа № 3-4887\2010
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 вересня 2010 р. Суддя Деснянського районного суду м. Чернігова Самусь Л.В., при секретарі – Сидорець Ю.В., розглянувши матеріали, які надійшли від ЧМВ УМВС України в Чернігівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця АДРЕСА_1, - за ст. 178 ч.3 КпАП України, -
в с т а н о в и в :
09.06.2010 р. о 20.30 год. ОСОБА_1, знаходячись на вул. Освіти, 86 у м. Чернігові розпивав спиртні напої, тобто скоїв правопорушення, передбачене ст. 178 ч.3 КпАП України, оскільки двічі протягом року він вже піддавався адміністративному стягненню за ст. ст. 178 ч.1, 178 ч.2 КпАП України.
13.08.2010 р. матеріали надійшли до суду.
В судове засідання ОСОБА_1 не з'явився.
Відповідно до ст. 38 КпАП України адміністративне стягнення може бути накладено на винну особу не пізніш як через три місяці із дня вчинення правопорушення, при триваючому правопорушенні - через три місяці з дня його виявлення, а також не пізніш як через місяць із дня прийняття рішення про відмову в порушенні кримінальної справи чи про її закриття за наявністю в діях особи ознак адміністративного правопорушення.
На момент розгляду справи 20.09.2010 р. зазначені строки закінчились. Будь-яке поновлення, продовження чи зупинення перебігу таких строків КпАП України не передбачено. Тому, в разі закінчення строків накладення адміністративного стягнення провадження у справі має бути закрито. Виходячи з вимог ст. 284 КпАП України при прийнятті рішення в результативній частині постанови необхідно викласти тільки одне з передбачених цією статтею рішень чи про накладення адміністративного стягнення чи про закриття справи, а в даному випадку – про закриття справи.
Керуючись ст.ст. 1, 7, 9, 23, 38, 247 п. 7, 284 п. 3, 294 КпАП України, –
п о с т а н о в и в :
Закрити провадження в справі щодо притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст. 178 ч.3 КпАП України, у зв'язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.
Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня винесення до апеляційного суду Чернігівської області.
Суддя Л.В. Самусь