копія
Справа № 2-135/2007року
РІШЕННЯ
ІМ'ЯМ УКРАЇНИ
20 березня 2007 року
Чемеровецький районний суд Хмельницької області
в складі: головуючого-судді - Назарчука Р.В.
при секретарі - Ніколаєвій Л.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду смт. Чемерівці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
встановив:
Позивачка звернувся до суду з позовом до відповідача про розірвання шлюбу мотивуючи це неможливістю подальшого спільного проживання. Сторони знаходяться в зареєстрованому шлюбі з 04.07.1981 року і спільно проживали до 2004 року.
Від даного шлюбу мають дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Позивачка в судове засідання з'явилася, позов підтримала та просить його задоволити.
Відповідач в судове засідання не з'явився, однак від нього надійшла письмова заява, в якій просить справу слухати в його відсутності, позовні вимоги визнає.
Вислухавши пояснення позивачки, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню.
Згідно ст. 105 Сімейного Кодексу України - "шлюб припиняється внаслідок його розірвання за спільною заявою подружжя або за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду ".
Враховуючи, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам позивачки і дитини, суд вважає необхідним шлюб розірвати.
Керуючись ст. 105 ч.3 Сімейного Кодексу України, ст.ст. 213,214,215,218 ЦПК України, суд ,-
ВИРІШИВ:
Позов задоволити. Шлюб, укладений між ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрований 04.07.1981 року Вишнівчицькою сільською Радою Чемеровецького району Хмельницької області, актовий запис № 19 - розірвати.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути в користь держави державне мито з ОСОБА_2 в розмірі 17 грн.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу ОСОБА_1 звільнити від сплати державного мита.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Хмельницької області через Чемеровецький районний суд, з одночасним надісланням апеляційної скарги до апеляційного суду Хмельницької області.
Заяву про апеляційне оскарження може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне
оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне
оскарження.