Судове рішення #1100830
копія

копія

Справа № 1-30/2007року

 

ПОСТАНОВА

 

16 березня 2007 року

Чемеровецький районний суд Хмельницької області

в складі головуючого - судді                        - Назарчука Р.В

при секретарі                                                 - Ніколаєвій Л.М.

 

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду смт. Чемерівці Хмельницької області кримінальну справу по обвинуваченню ОСОБА_1 у скоєнні злочину передбаченого ст. 125 ч. 2 КК України,

 

встановив:

 

ОСОБА_2 та ОСОБА_3 звернулися до суду з скаргою про порушення кримінальної справи щодо ОСОБА_1 за ознаками злочину передбаченого ст. 125 ч. 2 КК України посилаючись на те, що 21.09.2006 року біля 20 години 30 хвилин в с. Хропотова Чемеровецького району Хмельницької області біля магазину "Продукти" ОСОБА_1 перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння навмисно наніс ОСОБА_2 удар в область обличчя, після чого схопивши ОСОБА_3 за сорочку скинув його на землю з мотоцикла, чим спричинив їм легкі тілесні ушкодження з короткочасним розладом здоров'я, а 07.02.2007 року за даною скаргою Чемеровецьким районним судом відносно ОСОБА_1 порушено кримінальну справу за ст. 125 ч.2 КК України.

До початку судового слідства від потерпілих надійшла письмова заяви, в якій просять справу провадженням закрити в зв'язку з примиренням з підсудним.

Враховуючи дані обставини суд вважає, що кримінальна справа підлягає закриттю в зв'язку з примиренням сторін .

Керуючись ст. 6 ч. 1 п. 6 КПК України, суд, -

 

ПОСТАНОВИВ:

 

Кримінальну справу по обвинуваченню ОСОБА_1 в скоєнні злочину передбаченого ст 125 ч. 2 КК України провадженням закрити в зв'язку з примиренням сторін.

Запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд обраний ОСОБА_1 - скасувати.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку на протязі 7 діб з моменту її проголошення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація